به گزارش “ورزش سه”، فیل نویل ستاره‌ی سابق منچستریونایتد می‌گوید که آنتونی مارسیال به زدن 10 تا 15 گل در هر فصل نیاز دارد تا منچستریونایتد بتواند در کورس رقابت‌های قهرمانی لیگ برتر باقی بماند.

 

 

 

شیاطین سرخ در حال حاضر هم‌امتیاز با لیورپول صدرنشین رقابت‌های بسیار نزدیک و جذاب فصل 20-21 لیگ برتر هستند و لستر، تاتنهام و من‌سیتی همگی در فاصله‌ یک تا چهار امتیازی از صدر جدول قرار دارند.

 

 

برای باقی ماندن شاگردان سولسشر در صدر جدول این تیم بیش از همیشه به مهاجمینش نیاز دارد. با توجه به آمار مارسیال این پرسش به وجود آمده که آیا این مهاجم 25 ساله گزینه‌ی مناسبی برای پوشیدن پیراهن شماره9  منچستریونایتد است؟

 

 

فیل نویل ستاره‌ی سابق من‌یونایتد در این باره گفت: “من واقعا از دیدن آمار گل مارسیال سورپرایز شدم. تا قبل از اینکه در مصاحبه بشنوم از این آمار خبر نداشتم.

 

او کسی است که باید گل‌های بیشتری بزند، باید هر فصل 10 تا 15  گل بزند. به نظرم اگر منچستریونایتد قرار است شانسی برای بردن لیگ برتر داشته باشد، مارسیال باید به این سطح برسد.

 

او نمی‌تواند فقط به رشفورد و فرناندز برای زدن گل تکیه کند. او باید به این تعداد گل برسد. من دوست دارم او را بی‌محاباتر ببینم.

 

در بازی با استون ویلا توپ خوب ون‌بیساکا را خیلی خوب تمام کرد و به ثمر رساند. ضربه‌ی خوبی بود و امیدوارم حالا بتواند چند بازی در فرم و ریتم خوب ظاهر شود. به نظر روی فرم‌تر از قبل می‌آید و حالا دوست دارم که ببینم پشت سر هم گل می‌زند.”

 

 

اوله‌گنار سولسشر مربی منچستریونایتد نیز ابراز امیدواری کرده که حالا که پای مارسیال به گل باز شده، این بازیکن بتواند روی دور گلزنی افتاده و موفقیت فصل 19-20 خود را با 23 گل تکرار کند.