کد خبر: 1729044/29

زمان: 18:05  
1399/10/13

بازدید: 7,522

رکورد منفی بارسا در پاندمی کرونا

بارسلونا در میان تیم های بزرگ اروپایی بیشترین ضرر را از ناحیه برگزاری بازی ها بدون تماشاگر متحمل شده است.

به گزارش “ورزش سه”، از ماه مارس گذشته تاکنون تیم های اسپانیایی از نعمت داشتن هواداران شان محروم هستند. پاندمی کرونا باعث شده تا اجازه حضور هواداران در ورزشگاه ها صادر نشود و مسئولان بهداشت اسپانیا معتقدند تا زمان بازگشت به شرایط عادی هنوز زمان باقی است. این شرایط در تقریبا بیشتر لیگ های معتبر اروپایی حکمفرماست.

 

 

 

 

طبق گزارش موندودپورتیوو، در میان تیم های بزرگ اروپایی بارسلونا، یوونتوس و دورتموند بیشترین ضرر را در این رابطه متحمل شده اند و نتایج شان در بازی های خانگی در مقایسه با زمانی که شرایط عادی بود، تفاوتی فاحش داشته است.

بارسا از این حیث شرایط بدتری را تحمل می کند. این تیم در 18 بازی خانگی در همه رقابت ها از مارس گذشته 11 پیروزی، 4 تساوی و سه شکست را کسب کرده است. در 28 بازی خانگی قبل از پاندمی کرونا بارسا 26 بازی را برده بود و در 2 بازی نیز مساوی کرده بود.

 

 

 

 

در اسپانیا اتلتیکو تنها باشگاهی است که حتی در دوران شیوع کرونا در بازی های خانگی خود شکست نخورده است. اتلتیکو 16 بازی خانگی برگزار کرده و هرگز نباخته است. اتلتیکو یکی از تیم هایی است که به داشتن هواداران پرشور مشهور است و اینکه بدون حضور آنها نیز توانسته روند صعودی خود را حفظ کند، در نوع خود جالب توجه است.