کد خبر: 1729200/56

زمان: 14:45  
1399/10/14

بازدید: 2,709

مربی تیم فوتبال شهرخودرو خراسان گفت تمرینات فشرده ای را انجام دادیم تا بتوانیم مقابل سایپا به برد برسیم و دل هواداران را شاد کنیم.

به گزارش “ورزش سه”، محمد نوازی مربی تیم فوتبال شهرخودرو در نشست خبری پیش از دیدار با سایپا گفت: بازی با سایپا مانند همه بازی‌ها برای ما ۳ امتیاز دارد. امیدوارم بتوانیم همانند بازی با تراکتور که می توانستیم برنده باشیم، آماده باشیم و با روحیه و انگیزه بالا از امتیاز میزبانی استفاده کنیم و به برد برسیم.

وی ادامه داد : تیم ما با توجه به شرایط جدول به این ۳ امتیاز نیاز دارد. زمان کمی را بعد از بازی با تراکتور در اختیار داشتیم و تمرینات فشرده ای را برگزار کردیم. امیدوارم نکاتی که مهدی رحمتی به بازیکنان گفته را اجرا کنیم و از نقاط ضعف سایپا که شناسایی کردیم به این تیم ضربه بزنیم. هدف اصلی ما مقابل سایپا برد است تا بتوانیم هم شرایط خودمان را در جدول بهبود ببخشیم و هم هواداران مشهد و خراسان را شاد کنیم.

نوازی درباره محروم و مصدومان تیمش گفت: محروم و مصدوم نداریم و شرایط بازیکنانمان خوب است. صادق صادقی به این بازی رسیده است. امیدوارم بتوانیم از شانس‌های گلزنی که به دست می آوریم نهایت استفاده را ببریم.

مربی تیم شهرخودرو درباره فشردگی بازی‌های لیگ برتر تصریح کرد: از لحاظ کیفیتی و تمرینی تاثیرگذار است. بعد از بازی با تراکتور، یک روز ریکاوری داشتیم و یک روز هم استراحت دادیم تا بازیکنان از لحاظ تغذیه‌ای و بدنی به بازی با سایپا برسند و زمان مناسبی برای تمرین نداشتیم. اگر برنامه‌ریزی درستی داشته باشند، هیچ تیمی ضربه نمی‌خورد. رفت‌وآمد تیم‌ها را دچار مشکل می کند و این یک مقدار اذیت‌کننده است. اگر فاصله بازی ها همان ۶ یا ۷ روز باشد، تیمی ضرر نمی‌بیند.