به گزارش مجله ورزشی فوتوب، یکی از بزرگترین باخت های دورتموند در بوندس لیگا دیروز (جمعه) مقابل بوروسیا منگنگلادباخ بود که وستفالیان با وجود جبران گل اول و حتی پیشی گرفتن از حریف ، در خانه 4-2 پیروز شد. انجام دادن.

در نتیجه ، تیم اریک ترزیچ برای هفتمین بار در این فصل بوندس لیگا را از دست داد. این نهمین برد آنها در طی 18 هفته در بوندس لیگا بود که به آنها اجازه نمی داد تا به رده پنجم صعود کنند و اکنون آنها می توانند آن موقعیت را نیز از دست بدهند.

در پایان این مسابقه ترزیچ اشتباهات زیادی را ناشی از باخت شاگردانش دانست و گفت: ریتم بازی بسیار بالا بود و مدت طولانی دو تیم برابر بودند. در پایان ، تلاش های ما برای به ثمر رساندن گل های بعدی به اندازه گلادباخ نبود و آنها بازی را به سود خود تمام کردند.

سرمربی وستفالیا که پس از اخراج لوسیان فاور تا پایان فصل تیم را هدایت می کند ، گفت: “ما در این بازی اشتباهات زیادی انجام دادیم و ایراداتی نیز داشتیم.” بعد از یک دوره بسیار دشوار توانستیم به بازی برگردیم اما به دلیل یک اشتباه کامل ، گلهای بعدی را دریافت کردیم و تیمی که در این بازی 4 گل به ثمر رساند احتمال پیروزی ندارد.