کد خبر: 1728997/1

زمان: 14:47  
1399/10/13

بازدید: 13,020

سلطانی مهر: دقیقه ۹۵ که ناراحت شدن منطقی نیست

بازیکن ذوب آهن می گوید اصلا از تعویضش ناراحت نیست و تصاویر تلویزیونی سو تفاهم ایجاد کرده است.

به گزارش “ورزش سه”، ذوب آهن در دقایق پایانی دیدار با پرسپولیس گلزنی کرد و اجازه نداد این دیدار با شکست تمام شود. محمد سلطانی مهر در این خصوص به خبرنگار ما گفت : بازی خیلی خوبی بود و دو نیمه متفاوت داشت که نیمه اول بازی دست پرسپولیس بود و گل هم زد اما نیمه دوم را تیم ما خیلی خوب و طوفانی شروع کرد . خیلی خوب کار کردیم و توانستیم در دقایق آخر به گل مساوی دست پیدا کنیم . به غیر از گلی که زدیم دو موقعیت خوب دیگر هم داشتیم اما متاسفانه روی بی دقتی بازیکنان توپ ها به گل نرسید اما خدا را شکر باز هم توانستیم یک امتیاز را از تهران بگیریم البته می توانستیم پیروز شویم ولی آن بازی دیگر برای ما تمام شده است و به بازی با تراکتور فکر می‌کنیم تا بتوانیم سه امتیاز را بگیریم.

وی که بعد از تعویضش بانداژ دستش را باز کرد و روی زمین انداخت و گویا ناراحت بود در این باره گفت: نه اصلا ناراحت نشدم دقیقه ۹۵ بود و اصلا ناراحت شدن منطقی نیست! دقیقه دیگری هم بود باز ناراحت نمی شدم چون همیشه به تصمیم کادرفنی احترام می گذارم. من که نمی توانم همان بانداژ را بردارم و به خانه ببرم (می خندد ).

بازیکن جوان ذوب آهن در خصوص اینکه این تیم چه زمانی میتواند برد کسب کند ادامه داد : همانطور که میدانید تیم ما خیلی خوب فوتبال بازی می کند و در این چند هفته اخیر با تیم های اول تا پنجم جدول بازی خوبی انجام دادیم ولی متاسفانه توپ های ما به ثمر نمی رسد اما خدا را شکر ما خودمان را پیدا کردیم و خیلی بهتر کار می‌کنیم و برای بازی با تراکتور برنامه داریم و می خواهیم سه امتیاز را در خانه بگیریم و به جایگاهمان در جدول ارتقا ببخشیم.

 

وی در خصوص بازی های پشت سر هم با تیم‌های مدعی و سخت شدن کار ذوب آهن بدین ترتیب اضافه کرد: به هر حال قرعه کشی بوده و کاری نمی توان در این باره کرد و بازی های سخت به ما خورده است. به بازی های بعدی امیدواریم و اینکه سعی می کنیم تا نیم فصل جایگاهمان را  ارتقا ببخشیم و تا میانه‌های جدول بالا بیاییم. از طرفی بازی ها سنگین بوده و از طرف دیگر بازیکنان مبتلا به کرونا ما تازه برگشتند و تازه دارند به فرم ایده آل بدنی می رسند. بازی ها چهار روز یکبار برگزار می شود و فرصت ریکاوری کمتر است و اینکه خیلی خوب باید ریکاوری داشته باشیم تا در بازی‌های بعدی بهتر از بازی‌های قبلی باشیم.

سلطانی مهر در پایان افزود: فقط به خوب بودن فکر می‌کنیم و به بازی‌های بعدی امیدوار هستیم که بتوانیم  ذوب آهن  را به شأن و شخصیتی که دارد برسانیم .