کد خبر: 1728276/4

زمان: 17:26  
1399/10/09

بازدید: 6,830

شاگردان سیروس پورموسوی با گل ثانیه‌های پایانی اهل شاخه موفق شدند اکباتان را با تک امتیاز ترک کنند.

به گزارش “ورزش سه”، صنعت نفت آبادان قصد عقب نشینی از حضور در جمع مدعیان ندارد و در شرایطی که تا لحظات پایانی برابر سایپا عقب بود، در نهایت با گل اهل شاخه بازی را به تساوی کشاند و اکنون به صدر جدول دست یافته است.

 

سیروس پورموسوی تیمش تا به اینجای لیگ شگفتی ساز ظاهر شده و توانسته در کورس صدرنشینی قرار گیرد، در لحظات پایانی جدال با سایپا از حریف عقب افتاده بود و به نظر می‌رسید در آستانه شکست قرار دارد، با میل بزرگ فرار از باخت تا لحظه پایانی حملات خود را روی دروازه حریف ترتیب داد و در نهایت توانست با گل مدافع میانی پیش تاخته خود به گل تساوی و صدرنشینی دست یابد.

 

اهل شاخه که برای جبران گل دریافتی در محوطه جریمه حریف حاضر شده بود و به نظر می‌رسید با توجه به قامت بلند خود به دنبال سود بردن از توپ‌های بلند ارسالی است، از پاس دیدنی هم‌تیمی‌اش به خوبی سود برد و توانست با کنترلی مناسب و چرخش و در ادامه ضربه‌ای تمام کننده، منادی را تسلیم کند و تیمش را به گل تساوی برساند. نفت آبادان اکنون با 15 امتیاز بار دیگر به صدر جدول رسیده و در انتظار مشخص شدن نتیجه جدال گل گهر مقابل استقلال است تا در صورت ناکامی شاگردان قلعه نویی، این هفته را در این جایگاه خاتمه دهد.