به گزارش مجله ورزشی فوتوب، سولسشایر پس از پیروزی یک بر صفر واتفورد روز شنبه گفت: “مهمترین چیز رفتن به مرحله بعد است ، ما اکنون بسیار خوشحال هستیم ، اما فکر می کنم این رقم 15 خواهد بود.” تا 20 دقیقه ابتدایی این مسابقه ، اوج بازی ما بود. فکر می کنم ما خوب بازی کردیم و موقعیت هایی را برای واتفورد ایجاد کردیم اما در ادامه اجازه دادیم که حریف به بازی برگردد اما در نهایت توانستیم بازی را مدیریت کنیم.

مربی شیاطین سرخ نروژی و شاگردانش با اشاره به لزوم استفاده از سیستم چرخشی بازیکنان خود در لیگ برتر برنلی سه شنبه شب اظهار داشت: ما در تمام طول فصل به تمام بازیکنان خود نیاز خواهیم داشت ، بنابراین در این بازی تغییراتی در تیم ایجاد کرده ایم. .

وی در مورد بهترین گلزن تیم گفت: “مک تامینی یک فصل عالی را پشت سر گذاشت. من بسیار خوشحالم که اسکات نیز قادر به گلزنی در این بازی است.”

هنگام ارسال توپ و گارد سولشیر ساحل عاج و دین هندرسون دروازه بان شیاطین سرخ انگلیس گفت: “من اریک فکر می کنم.” مرد ثروتمند سیلی به گردن او زد. سر مشکلی نداره این یک سکته مغزی یا چیزی شبیه به آن نیست ، اما ما باید اسکنرهای لازم را بسازیم.

اریک بای بعد از بازی توییت کرد که حالش خوب است و فقط یک ضربه ساده دارد.