ذوالفقار نسب درباره نشست اعضای فیفا در تاریخ 31 مارس گفت: “از پنج نامزد ریاست فدراسیون دو تا سه نفر می توانند در این مسابقات شرکت کنند.” در بیشتر حوزه های انتخابیه ، تعداد نامزدها درباره هزینه انتخابات نامشخص بود و آنها از شرکت در انتخابات خودداری کردند. در گذشته ، فرستادن افراد نزد رئیس اتحادیه آسان بود و امیدوارم این انتخابات تکرار نشود.

“مدیر اتحادیه راگبی معتقد است که این انجمن یک سازمان عمومی نیست و نباید به وزارت کشور تحویل داده شود.” “قدرت فدرال” منجر به عدم اطمینان می شود. من برخی از جوانان و نیازها را می خواهم. مارک خود را معرفی کنید ، این باید یک بازی خانوادگی و یک فرصت خوب برای ورزشکاران باشد و نامزدها باید از منابع مدیریتی و برنامه ریزی برخوردار باشند.

این بازیکن فوتبال ایران در مورد وضعیت تیم ملی گفت: “تیم ملی در شرایط سختی قرار دارد و تیم های آسیایی ما به نقطه بدون بازگشت نرسیده اند. دوره زمانی. ” این به دلیل وجود مشکلی در اتحادیه راگبی است. مدیران باشگاه ضعیف هستند ، بیشتر آنها از دولت هستند و مهارت زیادی ندارند. من فکر می کنم مشکل اصلی فوتبال در کشور مربوط به انتخابات است ، عدم حاکمیت مناسب در بین نامزدها. اصلی ترین ضعف و مشکل در کشور فوتبال ، کمبود مراجع ذی صلاح برای تنظیم فوتبال بین المللی است.

ذوالفقارنسب گفت: درباره شانس نامزدهای ریاست اتحادیه فوتبال ، گفته شد که مسئولان فعلی در فدراسیون برای هدایت انتخابات برخی از نامزدها گام برداشته اند ، ذوالفقارنسب گفت: رای مناسب امیدوارم انتخابات عادلانه و منطقی باشد. مدیران کنونی اتحادیه فوتبال فرصت خوبی برای کسب رای دارند.

 

وی در مورد اینکه گفته می شود فوتبالیست ها باید مسئولیت فیفا را بر عهده بگیرند ، گفت: چنین تعهدی در هیچ جای دنیا وجود ندارد. میشل پلاتینی قبلاً به عنوان بازیکن برتر در یوفا بازی می کرد ، اما او را به فساد مالی و ممنوعیت فوتبال متهم کردند. نباید اینگونه قضاوت کرد. در میان کاندیداهای این فدراسیون افرادی با سابقه مدیریت ورزشی حضور دارند.

افرادی مانند علی کریمی بسیار باهوش هستند و معادل های بین المللی را می دانند. پیشکسوت فوتبال کشورمان ضمن گفتن این جمله گفت: در صورت رای دادن می توانند مربیان شایسته ای را در کنار خود بیاورند و از آنها در فدراسیون کمک بگیرند. این مدیران باید برنامه های قوی و روابط اقتصادی داشته باشند. اگر اتحادیه در بخش بهداشت کار کند ، پس احتمال جوانان زیاد خواهد بود.