کاظم اولیایی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی مجله ورزشی فوتوب، در مورد مشکلات باشگاه استقلال و اتفاقات اخیر گفت: این مثالی است که می گوید: فریب کاری نیست . به نظر من این باشگاه موجودات زنده ای است که باید مرطوب و خشک باشد و باید مراقب باشید. این کلوپ مانند گلی است که به آب و آفتاب نیاز دارد و برای زندگی و رشد به ذهن اشاره دارد ، در غیر این صورت خشک خواهد شد. چه کسی این شغل ها را برنامه ریزی می کند و چه کسی باید آنها را انجام دهد؟ این باشگاه قانون دارد و باید درمان شود .

وی ادامه داد: “چند ماه پیش ، مردان در وظایف مدیر عامل در تقابل با امور انجمن برای تقسیم مدیر عامل به دلیل اختلاف کافی که داشتند ، از یکدیگر تقسیم شدند.” وقتی آنها دوربین و میکروفون دارند ، همه یک تیم دارند و تیمی که آن را شروع کرده است به دنبال کار خود هستند. پس چه کسی به این گل خشک و خشک آب می دهد؟ مسئله این است که مردان نسبت به نقشی که ایفا می کنند احساس مسئولیت و پاسخگویی نمی کنند. آنها دولت را تقسیم کرده اند و یکی مسئول اعزام است در حالی که دیگری نظارت بر پشتیبانی را بر عهده دارد و آنها باید وظیفه خود را انجام دهند.

اولیایی گفت که احساس می کند مشکل باشگاه استقلال ضعف دولت است: “وقتی مدیرعاملی را منصوب کنیم که قبلاً مسئول آن است ، او دیگر نمی تواند این کار را انجام دهد. کاری انجام دهید.” از طرف دیگر ، مسئولیتی را که داده ایم ، انجام نمی دهیم. این حادثه توسط مردان انجام می شود و سرگرمی ها نیز عصبانی هستند. این تیم سالهاست که گل نمی زند ، اما اکنون که تیم در بالای جدول قرار دارد و گلزنی می کند ، چرا پسر باید دوباره ناراضی و عصبانی شود؟ این مکان مطالعه و مهربانی است.

وی در مورد رفتار وریا غفوری پس از تغییر گفت: مدیران ، کادر فنی و بازیکنان باید در چارچوب قوانین راگبی باشند. ما نباید شکوه باشگاه و فوتبال را دست کم بگیریم. قوانین و مقررات بازی باید ذکر شود. کادر حرفه ای نباید دلسرد شوند و عملکرد سرمربی را نمی توان در یک بازی و حداقل یک سال مورد انتقاد قرار داد. این ورزشکار همچنین کارهایی دارد که باید انجام دهد. ما باید با تمرکز و نه خودخواهی به نیازهای سرگرمی ها پاسخ دهیم. بیماری خودخواهی می تواند به حیثیت بازیکن ، تیم و کادر حرفه ای آسیب برساند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال اظهار داشت: همانطور که تجربه به من نشان داده است. هر کس که فکر می کرد باشگاه را به باشگاه بیاورد ، معمولاً چندین بار این قیمت را در باشگاه امتحان می کند. استقلال متناسب است ، مانند همه باشگاه های حرفه ای دنیا از منبع درآمد تغذیه می کند ، اما بدون درآمد و حق باشگاه دیده نمی شود ، افرادی که دوست دارند استخدام شوند و به تعهدات خود عمل کنند.