شاید برای شما هم جالب باشد که در ایام قرنطینه و کرونا آموزش طراحی لباس را در خانه و به همراه بقیه اعضای خانواده به پیش ببرید، طراحی لباس های مختلف را با آموزش طراحی لباس ساده یاد بگیرید و بتوانید لااقل در زمینه طراحی لباس هایتان به کمک دوره آموزش طراحی لباس به صورت خودکفا عمل نموده و نحوه طراحی لباس را بدانید تا کارهای خود را به جلو ببرید.

میلیون ها نفر در سراسر جهان همان رویای ورود به صنعت مد را دارند که با آموزش طراحی لباس و یادگیری اصول طراحی و تمرین حاصل می شود. متأسفانه ، اکثر این میلیونها نفر نمی توانند متعهد به آموزش یا آموزش تمام وقت شوند. به نوبه خود ، تمام دنیای استعداد ، اشتیاق و اشتیاق به هدر خواهد رفت.

برخلاف تصور عمومی در مورد روش طراحی لباس، قطعاً می توان یک حرفه مد موفق را در خانه به کمک آموزش طراحی لباس شروع کرد. این فقط یک مورد استفاده از وقت شما برای ایجاد مهارت ، دانش و اعتماد به نفس برای حرفه ای شدن است.

دوره های آنلاین آموزش طراحی لباس طراحی مد

به این ترتیب است که می توانید طراحی مد را در خانه مطالعه کنید و یادگیری طراحی لباس را شروع کنید و اولین قدم های مهم را در جهت یک زندگی شگفت انگیز در طول زندگی بردارید:

1. مطالعات طراحی مد در زمینه آموزش طراحی لباس

در مجموعه آموزش طراحی لباس اول ، مهم است که اطمینان حاصل کنید که مکانیک و مشخصات صنعت مد را با جزئیات بیشتر درک می کنید. هرچه صنعت را عمیقتر بشناسید ، شانس بیشتری برای عضویت در آن خواهید داشت. اگر نمی توانید متعهد به برنامه های رسمی تر آموزش باشید ، یک دوره معتبر طراحی مد آنلاین می تواند مکان خوبی برای شروع باشد.

2. مهارت های خود را با آموزش طراحی لباس توسعه دهید

خلاقیت و بینش بدون مهارت های عملی برای زنده کردن ، هیچ ارزشی واقعی ندارد. مهم نیست که توانایی های فعلی شما با یک سوزن ، دفترچه یادداشت یا ساختگی یک کمد چیست ، همیشه جای پیشرفت دارد. از زمان خود برای صیقل دادن ، تیز کردن و رشد مداوم مهارت های عملی طراحی خود در سطح حرفه ای تر استفاده کنید.

3. بر تلاش خود تمرکز کنید

از نظر چگونگی مطالعه طراحی مد در خانه به کمک آموزش طراحی لباس و با در نظر گرفتن آینده شغلی ، اصلی ترین نکته در تمرکز تلاش شما بر این اساس است. شما باید رشته ای از طراحی مد را پیدا کنید که بیشتر شما را جذب کند و با دیدگاه / زیبایی شناسی شما متناسب باشد. اگر خود و استعدادهای خود را خیلی نازک گسترش دهید ، نمی توانید جلو بروید. در زمینه مد که می خواهید به طور عمده تمرکز کنید تصمیم بگیرید و دقیقاً همین کار را انجام دهید.

4. USP خود را پیدا کنید

همچنین باید در حین آموزش طراحی لباس یک مارک فروش منحصر به فرد (USP) برای مارک مد خود تنظیم کنید. چه چیزی شما را از سایر طراحان مد متمایز می کند؟ طرح های شما چیست که آنها را منحصر به فرد می کند؟ چگونه قصد دارید خود را از طراحان رقیب متمایز کنید؟ USP خود را جدا کنید و سعی کنید روی آن تأکید کنید.

5- برند خود را بسازید

شاید شما هنوز یک طراح مد حرفه ای نیستید ، اما هنوز هم باید مانند یک لباس رفتار کنید. که به معنای راه اندازی و ساخت مارک شخصی شخصی خود است. یک وب سایت راه اندازی کنید ، خود را در شبکه های اجتماعی فعال کنید و صدای خود را به گوش دیگران برسانید. و مطمئناً ، ارزش یک نمونه کاره آنلاین آنلاین از کار شما ، خود گویای این امر است. هرچه حضور آنلاین شما پس از یادگیری و آموزش طراحی لباس قوی تر باشد ، به احتمال زیاد یک طراح مد حرفه ای را جدی می گیرید.

6. تمام وقت شبکه کنید

دستیابی به آن وقفه مهم مهم معمولاً به کسانی بستگی دارد که شما می دانید ، نه آنچه صرفا شما از طریق دوره طراحی لباس می دانید. اگر افراد مناسب را در مکان های مناسب بشناسید ، ضربه زدن به گزینه بزرگ واقع گرایانه تر می شود. بنابراین شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا مانند یک دیوانه وار به طور منظم شبکه شوید. در رویدادها شرکت کنید ، به افراد تأثیرگذار برسید و روابط حرفه ای قوی برقرار کنید.

7. آماده باشید تا از کوچک شروع کنید

وقتی شروع به طراحی مد و آموزش طراحی لباس می کنید ، تنها چیزی که اهمیت دارد این است که ظاهر کار ، فرسوده و آشنا را ببینید. شهرت و ثروت ، پایین تر از خط است. به همین ترتیب ، شما باید مایل باشید که کوچک و متواضع را به همان اندازه که طول می کشد تا خود را در مسیر درست قرار دهید ، شروع کنید. داوطلب یک تجارت مد مستقر شوید ، اگر ممکن است در معرض مثبت باشد لباس بپوشید ، همراه با آموزش طراحی دوخت سخت کار کنید و قبول کنید که بازدهی ندارید. به طور خلاصه – با انتظارات خود واقع بین باشید.

8. حاضر به توقف نیستید

آخرین و نه مهمترین نکته برای شروع آموزش طراحی لباس این است که کسی بیش از حد ناشناخته است که یک شبه صنعت مد را بشکند و به یک داستان موفقیت جهانی تبدیل شود. این احتمال وجود دارد که اتفاق نیفتد. یک طراح مد موفق بودن به زمان ، صبر و توانایی غلبه بر چالش های مختلف در طول راه نیاز دارد. این یک سواری آسان نخواهد بود ، اما ارزش در انتهای سفر تلاش را با ارزش تر می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر یک از دوره های آنلاین آموزش طراحی لباس و دوره های طراحی مد رایگان و چگونگی طراحی لباس ، امروز با ما تماس بگیرید.