کد خبر: 1729760/13

زمان: 00:18  
1399/10/17

بازدید: 9,451

ستاره ایرانی بنفیکا در جریان تساوی تیمش مقابل براگا گل تساوی را به ثمر رساند.

به گزارش “ورزش سه”، در آخرین مسابقه هفته پانزدهم و پایانی دور رفت فصل ۲۱-۲۰۲۰ لیگ برتر فوتسال پرتغال، تیم بنفیکا که مثل دیدارهای قبل حسین طیبی را به‌عنوان یکی از پنج بازیکن اصلی در ترکیب داشت، در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم رده دهمی براگا رفت.

 

یاران طیبی که در ۱۴ مسابقه اخیرشان تنها یک تساوی برابر اسپورتینگ صدرنشین داشته و در ۱۳ بازی دیگر به برتری رسیده بودند، نتوانستند در دیدار با براگا به این روند عالی ادامه دهند و با تساوی ۴ بر ۴ متوقف شدند.

 

 

 

 

 

بنفیکا در حالی این تساوی را به دست آورد که تا لحظات پایانی مسابقه با نتیجه ۴ بر ۳ عقب بود و در آستانه نخستین شکست فصل قرار داشت، اما حسین طیبی پاس در عرض را با ضربه بغل پای فنی و تماشایی به گوشه دروازه براگا فرستاد و منجر به کسب یک امتیاز برای تیمش شد.

 

حسین طیبی که برابر براگا دوازدهمین بازی فصل خود در لیگ برتر فوتسال پرتغال را انجام می‌داد، توانست هشتمین گل‌اش را به ثمر رساند. ضمن اینکه او در این مدت ۴ پاس گل هم داده است.

 

 

 

 

تیم فوتسال بنفیکا که تا پایان هفته چهاردهم رقابت تنگاتنگی با اسپورتینگ لیسبون داشت و هم‌امتیاز با این تیم پیش می‌رفت، در آخرین بازی نیم‌فصل اول و توقف برابر براگا، ۴۱ امتیازی شد تا با دو امتیاز کمتر نسبت به اسپورتینگ در رده دوم جدول بماند.