کد خبر: 1729548/42

زمان: 23:49  
1399/10/15

بازدید: 35,830

ممکن است ادینسون کاوانی علاقه ای به تمدید قرارداد با یونایتد برای سال دوم نداشته باشد.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از سالها درخشش در ترکیب پاری سن ژرمن، ادینسون کاوانی در تابستان امسال با قراردادی یک ساله و قابلیت تمدید برای سال دوم راهی اولدترافورد شد. اما اخیرا حواشی عجیبی برای این بازیکن بر سر یک شوخی در اینستاگرام ایجاد شده و طبق ادعای نشریه مارکا، ممکن است او علاقه ای به تمدید قرارداد نداشته باشد.

 

 

ادینسون کاوانی، مهاجم اروگوئه ای و باتجربه منچستریونایتد پس از محرومیت جلسه ای خود برای یک پست جنجالی در شبکه های اجتماعی، در حال بازنگری دوباره آینده خود در انگلیس بوده و ممکن است به زودی تصمیم به جدایی بگیرد.

 

کاوانی دیدار اخیر یونایتد مقابل آستون ویلا را از دست داد و همچنین در نیمه نهایی جام اتحادیه برابر منچسترسیتی و بازی رفت جام حذفی مقابل واتفورد نیز غایب خواهد بود. ادینسون کاوانی تصور می کند شوخی او با دوست خود اینقدرها هم موضوعی جدی نبوده و او نباید سه جلسه محروم و 10 هزار پوند جریمه می شده است. او در سالهای گذشته از احتمال بازگشت به فوتبال اروگوئه و خداحافظی در سرزمین مادری اش از سخن گفته بود و ممکن است در سال آینده تصمیم بگیرد این ایده را بالاخره عملی کند. ادینسون کاوانی در ماه های ابتدایی حضور در یونایتد عملکرد خوبی داشته و به بازیکن محبوب هواداران این تیم تبدیل شده است.