کد خبر: 1729345/4

زمان: 10:46  
1399/10/15

بازدید: 1,773

در لیست این فصل پرسپولیس سه بازیکن سابقه حضور در سپاهان را در کارنامه دارند که از این جمع البته سعید آقایی به دلیل محرومیت غایب این جدال خواهد بود.

به گزارش “ورزش سه”، سپاهان بعد از حواشی آخرین تقابلی که با پرسپولیس به سرانجام نرسید، اکنون با انگیزه‌ای بالا در استادیوم آزادی حاضر خواهد شد و باید دید بعد از ماجرای استادیوم نقش جهان و تقابلی که بین دو تیم شکل نگرفت و سه امتیازی که پرسپولیس رسید، حاصل تلاش دو تیم با چه نتیجه‌ای همراه خواهد بود.

 

در لیست این فصل پرسپولیس سعید آقایی، سیدجلال حسینی و میلاد سرلک سابقه حضور در سپاهان را در کارنامه دارند و برابر تیم سابق خود به میدان می‌روند. سعید آقایی مدافع چپ پرسپولیس اما این بازی را به دلیل محرومیت از دست داده تا این جدال تنها برای میلاد سرلک، هافبک اصفهانی سرخپوشان از بالاترین اهمیت برخوردار باشد.

 

سرلک که خیلی زود توانسته خود را در ترکیب پرسپولیس جا بیندازد و در رقابت با احمد نوراللهی و کمال کامیابی نیا شانس خوبی برای مایش موفق در ترکیب این تیم به دست بیاورد، اکنون برابر تیم سابق خود قرار خواهد گرفت.

هافبک دفاعی این فصل پرسپولیس سابقه حضوری 5 ساله در سپاهان را در کارنامه دارد و 73 بازی در لیگ برتر در ترکیب این تیم را نیز پشت سر گذاشته است که طی این مدت 2 گل برای طلایی‌پوشان به ثمر رسانده است. سرلک بعد از پنج فصل حضور در سپاهان راهی نساجی و در ادامه شهرخودرو شد و بعد از آن در لیگ بیستم پیراهن شماره 10 پرسپولیس را از آن خود کرده است و اکنون بعد از نیمکت نشینی در دیدار قبلی، با انگیزه زیادی آماده این تقابل شده تا توانایی خود را به اصفهانی‌ها و نیمکت حریف به نمایش بگذارد.