کد خبر: 1729540/1

زمان: 23:16  
1399/10/15

بازدید: 7,691

پدیده درخشان مس این‌بار گل ساخت؛

مهاجم جوان اما باتجربه مس کرمان در هفته هشتم لیگ دسته اول فوتبال کشور بازهم توانست برای تیمش بدرخشد و این‌بار مسی‌ها را از شکست در شیراز نجات داد.

به گزارش “ورزش سه” سید پیمان میری مهاجم 28 ساله فوتبال ایران که سابقه بازی در تیم‌های مختلف لیگ برتری و لیگ یکی را در کارنامه خود دارد و توانسته در لیگ برتر نیز با پیراهن تیم‌هایی چون نفت مسجدسلیمان و سایپا تهران به میدان برود، در فصل جدید نیز به مس کرمان پیوسته تا بتواند همراه این تیم صعود به لیگ برتر را تجربه کند؛ میری در هفته‌های اخیر ناجی مس بوده و گل‌های سه امتیازی ارزشمندی را برای مسی‌ها به ثمر رسانده است.

 

این مهاجم جوان که محمدرضا مهاجری حساب ویژه‌ای روی درخشش او باز کرده، بدون‌تردید نقش اول را در حضور مس در میان مدعیان جدولی دارد؛ او در 15 امتیاز به دست آمده مس در فصل جدید لیگ یک، توانست با 3 گل و 3 پاس گل روی 14 امتیاز نقش‌آفرین باشد تا این‌چنین خود را مهره‌ای دست‌نیافتنی و مهارنشدنی در لیگ نشان بدهد.

 

میری در جدال امروز تیمش مقابل قشقایی شیراز، تیمش را از شکست در خانه قشقایی نجات داد و یک موقعیت گل عالی برای محمدرضا پورمحمد ساخت و نگذاشت تا شاگردان مهاجری دومین شکست فصل خود را در شیراز تجربه کنند.