کد خبر: 1729962/56

زمان: 00:13  
1399/10/18

بازدید: 39,565

دختران ملوان بازهم خبرساز شدند

صفحه باشگاه بانوان ملوان عکسی از تمرینات این تیم را منتشر کرده که در نوع خود جالب است.

به گزارش “ورزش سه”، فصل جدید رقابت های لیگ برتر فوتبال بانوان، به دلیل شیوع ویروس کرونا دیرتر از همیشه آغاز شد و کمیته برگزاری این مسابقات، برای جلوگیری از طولانی شدن این دوره از رقابت ها، ترجیح داد بازی ها را در دو گروه برگزار کند.

هفته ششم این رقابت ها، روز جمعه برگزار می شود و تیم ملوان یکی از تیم های حاضر در این مسابقات که در گروه دوم حضور دارد، خودش را برای برگزاری بازی با سارگل بوشهر آماده می کند.

تمرینات این تیم در شرایطی در زمین تمرین عجیب و غریب ملوان برگزار شد که این زمین بیشتر به باتلاق شباهت داشت تا زمین تمرین یک تیم فوتبال. به هر شکلی که بود، بانوان ملوانی در این شرایط، تمرینات خود را برگزار کردند.

 

تیم بانوان ملوان که قبلا با منتشر کردن تصاویری از تمرین بر روی شن های ساحل خبر داده بودند اکنون نیز با روحیه بالا در زمین گل آلود باتلاق مانند خود را برای ادامه رقابت های لیگ برتر آماده می کنند.

ملوان که در گروه دوم قرار دارد، فصل را خیلی خوب آغاز کرد و با دو پیروزی، به صدر جدول رده بندی صعود کرد ولی در ادامه متحمل سه شکست شد و اکنون با 6 امتیاز از 5 بازی، در رده سوم گروه دوم قرار دارد.