کد خبر: 1729261/42

زمان: 19:56  
1399/10/14

بازدید: 17,407

جیدون سانچو، ستاره انگلیسی دورتموند دچار افت عجیبی در فصل جاری شده است.

به گزارش “ورزش سه”، عملکرد فوق العاده جیدون سانچو در فصل گذشته باعث شد تیم های بزرگ برای خرید او اقدام کنند و شاید اگر شیوع ویروس کرونا و مشکلات مالی ناشی از آن نبود، حالا جیدون سانچو را در لباس تیم مشهورتری می دیدیم. منچستریونایتد حتی حاضر بود نزدیک به 100 میلیون یورو نیز برای خرید این وینگر جوان خرج کند، اما در نهایت دورتموند حاضر به فروش او نشد.

 

اما در فصل جاری جیدون سانچو دچار افت عجیبی شده و قادر به تکرار کسری از درخشش سال گذشته خود نیز نبوده است. امروز و در دیدار دورتموند برابر ولفسبورگ، جیدون سانچو در لحظات پایانی نیمه اول و در مقابل دروازه خالی صاحب بهترین شانس برای زدن گل اول تیمش شد، اما ناباورانه توپ را به بیرون زد و این فرصت طلایی را از دست داد. البته جیدون سانچو در اواخر بازی این اشتباه را جبران کرده و موفق شد گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

 

نشریه میرر امروز در گزارشی مدعی شد منچستریونایتد دیگر مانند گذشته علاقمند به خرید جیدون سانچو نبوده و تمرکز خود را روی جذب ارلینگ هالند گذاشته است. خبری که شاید روحیه این بازیکن را بهم ریخته و باعث از دست رفتن این موقعیت گلزنی بسیار خوب شده است.