کد خبر: 1729780/50

زمان: 09:25  
1399/10/17

بازدید: 3,036

ژوزه مورینیو می گوید تاتنهام باید صعودش به فینال جام اتحادیه را موقتا فراموش کند تا در مبارزه‌اش در دیگر جبهه‌ها خللی وارد نشود.

به گزارش “ورزش سه”، تاتنهام در نیمه نهایی جام اتحادیه انگلیس موفق شد با گلهای موسی سیسوکو و سون هیونگ مین حریفش برنتفورد را شکست داده و به فینال رقابتها راه یابد. آنها حالا منتظر فینالیست بعدی هستند که چهارشنبه هفته آینده در دیدار دو تیم منچسترسیتی و منچستریونایتد مشخص خواهد شد.

 

 

اما فینال جام اتحادیه در اوایل بهار برگزار می شود و تاتنهام تا آن زمان فرصت دارد تا روی دیگر رقابتها مثل لیگ برتر، لیگ اروپا و جام حذفی تمرکز کند. ژوزه مورینیو در پایان بازی دیشب گفت تاتنهام موقتا باید فینالیست شدن در جام اتحادیه را فراموش کند تا به مبارزه اش در دیگر رقابتها خللی وارد نشود.

 

 

مورینیو در پایان بازی به اسکای گفت:” فینال حالا در جیب ما است. ولی حدود سه ماه دیگر تا آن فینال باقی مانده. پس ما فعلا باید تمرکزمان را روی رقابتهایی که تا آن زمان ادامه دارد بگذاریم. ما تا آن زمان جام حذفی، لیگ برتر و لیگ اروپا را داریم. پس فعلا باید فینال را فراموش کنیم. اما زمانی که ماه آوریل از راه برسد باید آماده باشیم و برای فتح جام بجنگیم”.