کد خبر: 1729091/42

زمان: 22:07  
1399/10/13

بازدید: 22,480

سون هیونگ مین و هری کین یک بار در لیگ برتر موفق به درخشش در ترکیب تاتنهام شدند.

به گزارش “ورزش سه”، تاتنهام امروز موفق شد با سه گل لیدزیونایتد را مغلوب کرده و در رتبه سوم جدول لیگ برتر قرار گیرد. گل اول اسپرز را هری کین در دقایق ابتدایی و از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند و در ادامه خود این بازیکن موفق شد پاس گل سون هیونگ مین را نیز برای او ارسال کند. این دو بازیکن در فصل جاری عملکردی فوق العاده در ترکیب تاتنهام داشته و نقش مهمی در نتایج خوب این تیم ایفا کرده اند.

 

سون هیونگ مین و هری کین به اولین زوج تاریخ لیگ برتر بدیل شدند که در یک فصل مسابقات 13 گل با همکاری یکدیگر به ثمر می ‌رسانند و جالب اینجاست که تا به حال فقط 16 هفته از لیگ برتر طی شده و تا پایان فصل بازی های زیادی باقی مانده است. 9 بار هری کین برای سون و چهار بار سون برای هری کین گلسازی کرده اند.

 

همچنین سون هیونگ مین امروز صدمین گل خود را در همه مسابقات برای تاتنهام به ثمر رساند. از آن زمان اولین بازی سون برای تاتنهام در سپتامبر 2015، فقط هری کین با 169 گل بیشتر از او برای این تیم گلزنی کرده است. امروز هری کین به اولین بازیکن در پنج لیگ برتر اروپا در این فصل تبدیل شد که رکورد 10 گل و 10 پاس گل رسیده است. همچنین هری کین در برابر هر 30 تیمی که در لیگ برتر با آنها روبرو شده گلزنی کرده است.