کد خبر: 1727847/50

زمان: 13:20  
1399/10/07

بازدید: 21,451

نیمار ستاره برزیلی PSG به دلیل اینکه این هفته در برزیل یک مهمانی مخفیانه با حضور 500 نفر برگزار کرده به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

به گزارش “ورزش سه”، نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن برای گذراندن تعطیلات کریسمس به کشورش برزیل بازگشته. اما او به جای اینکه در دوران اوج دوباره اپیدمی کرونا از این فرصت برای گذراندن وقت در کنار خانواده اش استفاده کند در روزهای اخیر یک مهمانی مخفی برگزار کرده که گفته می شود 500 نفر در آن حضور داشته اند. به همین دلیل است که او حالا در برزیل با انتقادهای شدیدی مواجه شده است.

 

 

با توجه به اینکه در موج جدید گسترش ویروس کرونا برزیل از کشورهایی است که بیشترین صدمات را دیده این اقدام نیمار با انتقادهای تندی روبرو بوده. برزیل در حال حاضر به آمار مرگ و میر 200هزار نفر نزدیک می شود.

 

روزنامه مارکا در اسپانیا گزارش داد که مهمانی مورد بحث توسط نیمار روز جمعه این هفته در عمارتی در ریودوژانیرو برگزار شده و این در حالی است که در برزیل برگزاری مراسم شلوغ ممنوع است.

 

بر اساس گزارشها از هر 500 مهمان حاضر در این مهمانی خواسته شده بوده که موبایل های خود را همراه نداشته باشند و در نتیجه تا این لحظه تصویری از مهمانی مخفی نیمار منتشر نشده و مشخص نیست شرایط مهمانی از نظر رعایت اصول بهداشتی و فاصله اجتماعی به چه صورت بوده است.

 

 

نیمار در حال حاضر به دلیل مصدومیت از ناحیه قوزک پا چند هفته ای است که نمی تواند به میدان برود و هواداران منتظر هستند تا او هر چه زودتر سلامتش را بدست بیاورد و در دیدار آتی پاری سن ژرمن و بارسلونا در لیگ قهرمانان شاهد رویارویی او با دوستش لیونل مسی باشند.