کد خبر: 1729462/52

زمان: 18:21  
1399/10/15

بازدید: 37,945

روزنامه اوجوگو پرتغال با تصویری از مهدی طارمی صفحه اصلی امروز خود را به پیروزی شب گذشته پورتو اختصاص داده است.

به گزارش “ورزش سه”، بعد از این که فصل گذشته مهدی طارمی عملکرد فوق‌العاده‌ای در ترکیب تیم ریو آوه از خود ارائه داد، تیم های زیادی خواهان به خدمت گرفتن این ستاره ایرانی شدند. حتی گفته می شد که او از لیگ برتر انگلیس نیز پیشنهاد دریافت کرده اما طارمی تصمیم گرفت به کارش در لیگ پرتغال ادامه دهد و نهایتاً در تابستان راهی تیم مطرح و پر افتخار پورتو شد.

 

 

 

 

روزهای آغازین حضور مهدی طارمی در پورتو با نیمکت نشینی گذشت اما او همان طور که انتظار می‌رفت توانست قابلیت‌های فوق العاده خود را به سرجیو کونسیسائو نشان دهد؛ موضوعی که باعث شده او در چند بازی اخیر به یک بازیکن ثابت در ترکیب تیم پرتغالی تبدیل شود.

 

پورتو بامداد از سری مسابقات هفته دوازدهم لیگ پرتغال میزبان موریرنسه بود و در حضور 89 دقیقه مهاجم ایرانی خود موفق شد با سه گل حریفش را شکست دهد و به رتبه دوم جدول صعود کند. طارمی با وجود عدم گلزنی نمایش خوبی از خود ارائه داد تا نشان دهد که به خوبی در ترکیب پورتو جا افتاده است.

 

در همین ارتباط روزنامه معروف اوجوگو پرتغال صفحه اصلی امروز خود را به پیروزی پورتو برابر موریرنسه اختصاص داده است. این روزنامه با قرار دادن عکسی از مهدی طارمی روی صفحه اصلی خود و تیتر “حمله به رتبه دوم” به پیروزی مهم پورتو در مسابقه دیشب اشاره کرده است.