کد خبر: 1729400/50

زمان: 14:18  
1399/10/15

بازدید: 14,378

گری نویل

گری نویل، ستاره سابق منچستر یونایتد، اینکه تیم سابقش توانسته در صدر جدول به لیورپول برسد را شگفت انگیز دانست.

به گزراش “ورزش سه”، حالا دیگر فقط تفاضل گل است که بین لیورپول و شیاطین سرخ فاصله انداخته است و منچستر سیتی هم با قدرت در حال برگشتن به رقابت‌ است. نویل در ماه‌های گذشته فکر می‌کرد که لیورپول، تاتنهام و چلسی رقابت قهرمانی را ادامه خواهند داد، ولی اکنون نظرش را تغییر داده است. چرا که یونایتد و سیتی سرعتشان را زیاد کرده‌اند. 

 

 

گری نویل در این باره گفت: “منچستر یونایتد ناگهان قدرت گرفت. یادم است که چهار هفته پیش، من، روی کین و میکا ریچاردز می‌گفتیم که چلسی، لیورپول و تاتنهام خیلی جلوتر از دو تیم‌ شهر منچستر هستند. ولی حالا می‌بینیم که سیتی دارد خودش را می‌رساند و یونایتد هم با لیورپول هم امتیاز است.

 

اسطوره یونایتد در ادامه گفت: “اگر پنج هفته پیش می‌گفتید که منچستر با لیورپول در صدر جدول قرار می‌گیرد، می‌گفتم که چنین چیزی غیرممکن است. اما حالا این اتفاق افتاده و نشان می‌دهد که این فصل چقدر غیرقابل پیش‌بینی است.”

لیورپول حالا فشار را روی خود حس می‌کند و امشب هم بازی مهمی پیش روی خود دارد. اگر پیروز شوند کمی فشارها را کم می‌کنند، ولی اگر شکست بخورند، همه تیم‌ها را برای رسیدن به آنها در این فصل امیدوار می‌کنند.