کد خبر: 1728483/29

زمان: 16:15  
1399/10/10

بازدید: 14,918

برنامه های عملی ویکتور فونت

ویکتور فونت یکی از نامزدهای ریاست بارسلونا که شانسش بالا نیز ارزیابی می شود از ژاوی هرناندز به عنوان مدیرکل باشگاه در صورت رسیدن به ریاست بارسلونا نام برد.

به گزارش “ورزش سه”، ویکتور فونت روی حرف خود ماند و امروز در معرفی برنامه هایش در صورت رسیدن به ریاست بارسلونا خبر از انتصاب ژاوی هرناندز به عنوان مدیر کل آینده بارسا نام برد. او البته ساختار سازمانی و سمت ها را اعلام نکرد.

 

 

 

 

پیش از این ژاوی گفته بود که با هیچ نامزد ریاست باشگاه همسو نخواهد شد چرا که در قطر مشغول فعالیت جدی است و به عنوان سفیر جام جهانی 2022 تا دو سال دیگر آزاد نخواهد بود.

فونت همچنین جولی لوپز را به عنوان مدیر اجرایی ورزشی معرفی کرد. او برادر جرارد لوپز بازیکن سابق بارسلوناست. جوردی کرویف فرزند یوهان کرویف فقید نیز مدیر ورزشی بارسا خواهد بود و تمامی خریدها زیر نظر او انجام خواهند گرفت.

 

 

 

 

فونت همچنین ژوان ویلا را به عنوان مدیر ارشد فوتبالی بارسا معرفی کرد. ویلا در لاماسیا مربی ژاوی هرناندز بود و نقش مهمی در رشد و پیشرفت او داشت.

فونت امروز تایید کرد که در دوران او ژاوی همه کاره خواهد بود و در صورتی که رونالد کومان نتواند بارسا را به اهدافش برساند جانشین وی خواهد شد.

 

ویکتور فونت رقبایی جدی برای ریاست بارسا از جمله خوان لاپورتا و جوردی فاره پیش رو دارد.