به گزارش “ورزش سه”، در چهارمین روز سال جدید میلادی نشریه اکیپ اقدام به معرفی تیم منتخب سال 2020 کرد. در این تیم نام لیونل مسی دیده نمی شود که البته چندان هم عجیب نبود. مسی فصل خوبی را با بارسا پشت سر نگذاشت و تنها موفق به کسب عنوان آقای گلی لالیگا شد. او با بارسا در هر سه جام لالیگا، کوپا دل ری و لیگ قهرمانان ناکام ماند و در سوپرکاپ اسپانیا نیز ره به جایی نبرد. 

 

 

 

 

در عوض نام کریستیانو رونالدو در این فهرست دیده می شود. هیچ بازیکنی در سال میلادی 2020 بیشتر از کریستیانو گلزنی نکرد. او با یوونتوس موفق شد قهرمان سری آ شود.

 

 

 

 

در تیم منتخب اکیپ، نام 5 بازیکن بایرن مونیخ دیده می شود. مانوئل نویر، یاشوا کیمیش، آلفونسو دیویس، تیاگو آلکانتارا که اکنون برای لیورپول بازی می کند و روبرت لواندوفسکی.

 

 

 

 

بایرن فصل گذشته فاتح 5 جام از جمله لیگ قهرمانان شد و روبرت لواندوفسکی توانست آقای گلی این رقابت ها را کسب کند. او پیش از این به عنوان بهترین بازیکن سال یوفا و فیفا نیز برگزیده شده بود.

 

 

 

 

در تیم منتخب اکیپ نام سرخیو راموس هم دیده می شود. کاپیتان رئال تنها نماینده لالیگاست. راموس فصل قبل 10 گل برای رئال به ثمر رساند تا گلزن ترین مدافع 5 لیگ معتبر اروپا لقب بگیرد. او با رئال برنده لالیگا و سوپرکاپ اسپانیا شد.

در خط دفاع، راموس و دیویس را ویرژیل فن دایک ستاره هلندی لیورپول همراهی می کنند. در خط هافبک نیز نام کوین دی بروینه ستاره منچسترسیتی دیده می شود.

 

 

 

 

در تیم اکیپ نیمار هم حضور دارد. ستاره برزیلی نقش مهمی در فینالیست شدن پی اس جی در لیگ قهرمانان داشت و در فوتبال فرانسه هم برنده همه جام ها شد.