کد خبر: 1729013/1

زمان: 15:41  
1399/10/13

بازدید: 19,338

از دروازه بان سابق استقلال در خصوص شرایط گلر های این تیم سوالاتی پرسیدیم که خواندنش خالی از لطف نیست.

به گزارش “ورزش سه”، منصور رشیدی در خصوص اینکه استقلال با تمام حواشی موجود و انتقاداتی که می شد توانست صدرنشین لیگ بیستم شود به خبرنگار ما گفت: از هفته اول استقلال فراز و نشیب زیادی داشت. کسانی که در این مدت انتقاد می‌کردند به نظر من انتقاد شان سازنده بود. به شخصه من هم از این تیم انتقاد و هم تعریف کردم. علاقه مندان به استقلال باید صبر داشته باشند. در اوایل فصل پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بسته بود و این تیم چند مصدوم هم داشت اما در ادامه این تیم تقریباً کامل شد و دو، سه هفته است که روند خوبی را پشت سر گذاشته است . اگر به همین صورت باشد این تیم کاملتر می شود. استقلال دو، سه هفته تنها با یک فوروارد بازی کرد چون دیاباته مصدوم بود و اگر برگردد روند تیم بهتر می شود .

او در خصوص درخشش رشید مظاهری و اینکه خیلی از فوتبالی‌ها می‌گویند ۵۰ درصد تیم استقلال است ادامه داد: من از شیراز رشید مظاهری را به اردوی تیم ملی امید دعوت کردم چون می دانستم در کنار بیرانوند و حسینی که در آن سال‌ها در تیم ملی بودند او هم می‌تواند پیشرفت کند، خوشبختانه هر سه آنها چهره شدند. فقط اینکه رشید مظاهری نباید دچار غرور  شود . هرچه پربار تر می شود باید سر به زیر تر شود . او باید رقابتش را با حسینی داشته باشد و در عین حال با او رفیق هم باشد. اینگونه هر دو دورازه بان استقلال می توانند پیشرفت کنند .

دروازه‌بان اسبق استقلال در خصوص اینکه در حال حاضر از سید حسین حسینی به عنوان ذخیره مطمئن یاد می‌شود گفت : متاسفانه من که زیاد  دل خوشی از حسینی ندارم ولی واقعیت را می گویم . او می تواند یک مورد قابل اطمینان برای استقلال باشد نه یک ذخیره مطمئن. او می‌تواند جایگزین شایسته رشید‌مظاهری باشد. جفت این ها دروازه بان شماره یک  استقلال هستند و اگر خدایی ناکرده برای رشید مظاهری اتفاقی افتاد سرمربی بتواند به راحتی از  حسینی استفاده کند.

رشیدی در پایان افزود: امیدوارم روز به روز شرایط استقلال بهتر شود . الان تیم کامل شده و هیچ عذر و بهانه ای برای هیچ کس قابل قبول نیست.