به گزارش ورزش سه، حمید مطهری مربی پرسپولیس در نشست خبری بعد از بازی با ذوب آهن در خصوص این دیدار توضیح داد: در رابطه با بازی بایستی خدمتتان عرض کنم که  نیمه اول  خوب و هم حملات تدریجی داشتیم و باتوجه به نوع بازی ذوب آهن از فاصله خطوط آن ها استفاده کردیم. به موقع گل زدیم و مثل همیشه مالکیت توپ داشتیم اما در نیمه دوم ذوب آهنی ها با جسارت بیشتری آمدند و رو به جلو شدند و در دقایقی از بازی هم فوتبال بهتری ارائه کردند.

 

وی افزود: در نیمه دوم نتوانستیم مالکیت توپ همیشگی را عملیاتی کنیم و در بخش حمله نتوانستیم توپ را خوب نگه داریم. زمان انتقال توپ به حمله، توپ ها قطع می‌شدند و ما دچار مشکل می‌شدیم. بعد اسیر ضد حمله حریف شدیم. بازی خوب و جذابی بود اما بعضی اتفاقات در شأن فوتبال نیست و فقط میتوانیم بگوییم تاسف می‌خوریم.

 

مطهری درباره غیبت بشار رسن عنوان کرد: اعتقاد ما همیشه این است که کار گروهی و تیمی به حضور هر بازیکنی ارجحیت دارد. اما اگر هیئت مدیره این را گفته حتما آن ها فوتبال را بهتر از ما می‌دانند و می‌فهمند، حتما [غیبت بشار] تاثیری ندارد.

 

مربی پرسپولیس درباره وضعیت رامین رضاییان گفت: از این که رامین رضاییان بازیکن توانمندی است شکی در آن نیست اما ما درگیر مسابقات بودیم که فکر میکنم اصلا این مسائل تیم را دچار حاشیه می‌کند، چون حرفه ای نیست و زمان نقل و انتقالات هم نیست. نمیدانم در فضای مجازی چه اتفاقی رخ می‌دهد اما باید با باشگاه صحبت کنیم. فکر کنم رضاییان قرارداد بالایی آنجا دارد و شاید امکان نداشته باشد.

 

حمید مطهری درباره نمایش ضعیف هجومی پرسپولیس اظهار داشت: همیشه کار تیمی ما ارجحیت دارد و همه باید در این پازل قرار بگیرند. ما باید بیشتر زحمت بکشیم و قبول دارم که امروز خط حمله ما موثر نبود. ما همین بچه ها را داریم و تیممان یکدست است. خط حمله ما بازیکنان جوانی دارد و ما از اول فصل آن ها را تحت فشار گذاشتیم. باید کمک کنیم از لحاظ فنی  و روحی به سطح مورد نظر برسند.

 

وی افزود: قبول داریم در نیمه دوم نمایش خوبی نداشتیم اما یک بخشش برمی‌گردد به انگیزه ذوب آهن که چیزی برای از دست دادن نداشت. بچه های ما هم میخواستند از یک گل دفاع کنند اما ما بین نیمه گفتیم که بروید برای گل های بیشتر. این فرایند ذهنی است و تاکتیک ما این نبود که عقب نشینی کنیم. در مسیر لیگ این اتفاقات رخ می‌دهد و ممکن است سه بازی متوالی مساوی کنید. تیم های دیگر هم زحمت میکشند و اینطور نیست که ما بیاییم همه را ببریم. این اتفاقات اجتناب ناپذیر است.