به گزارش “ورزش سه”، به فاصله‌ی تنها چند هفته، چلسی از صدرنشینی لیگ برتر و صعود از گروه خود در لیگ قهرمانان، به  رده‌ی نهم جدول در لیگ برتر و ابهام در سرنوشت فرانک لمپارد، سرمربی این تیم، رسید.

باخت اخیر آنها برابر من‌سیتی و نمایش بسیار ضعیف شاگران لمپارد زنگ‌های خطر را برای مربی جوان چلسی به صدا در آورده است.

چلسی به شدت نیاز به یک برد دارد و بازگشت به FA Cup شاید بتواند به آبی‌ها کمک کند تا دوباره روی دور پیروزی بیافتند.

 

 

 

آنها این هفته در دور سوم مسابقات FA Cup میزبان تیم دسته دومی مورکمب هستند. با توجه به خارج از فرم بودن بسیاری از بازیکنان اصلی چلسی، این بازی می‌تواند به لمپارد این شانس را بدهد که از بازیکنانی که تاکنون به آنها بازی نرسیده استفاده کند.

ریس جیمز، حکیم زیچ، تیمو ورنر آخرین مصدومان چلسی هستند.
 
جیمز که از بهترین بازیکنان این فصل چلسی بوده و ارزش خود در دفاع و حمله را به خوبی برای لمپارد ثابت کرده. او در دو بازی قبلی چلسی به دلیل مصدومیت همسترینگ غایب بوده. با توجه به بازی‌های مهمی که چلسی در هفته‌های بعد داردف بعید است که این بازیکن 21 ساله روز یکشنبه برابر مورکمب به میدان برود.

حکیم زیچ که از به دلیل مصدومیت همستریگ مدتی از ترکیب دور بود، ابتدا برابر من‌سیتی به میدان رفت. هر چند به نظر می‌رسید که هنووز به استراحت بیشتری نیاز دارد و خیلی زود تعویض شد و به نیمکت بازگشت.

تیمو ورنر که در تابستان با 47.5 میلیون یورو به چلسی پیوست در حال حاضر از اعتماد به نفس چندانی برخوردار نیست. او توانسته تنها 4 گل در 17 حضور خود در میدان برای چلسی به ثمر رساند. اوضاع برای او پس از مصدومیتی که با لگد زدن به میله کرنر نصیبش شد بدتر هم شد. ورنر با وجود در به بازی ادامه داد اما سرانجام با میسون مونت تعویض شد. گفته می‌شود که مصدومیت ورنر جدی نبوده و این بازیکن اکنون آماده بازی است.