در این مقاله از آموزش Ui به یک سایت خارجی پیوند داده شده است. ما بسیاری از مزایای یادگیری طراحی رابط کاربر را بررسی می کنیم.

دنیای ما در حال تغییر است و فناوری به سرعت در حال تبدیل شدن به بخشی اساسی از برنامه روزمره ماست. از خرید محصولات گرفته تا پرداخت قبض ، بسیاری از آنها را با استفاده از دستگاه های مختلف خود بصورت آنلاین انجام می دهیم.

 

از آنجایی که تعداد بیشتری از کاربران آموزش Ui به سیستم عامل های آنلاین اعتماد می کنند ، درک اهمیت تجربه کاربری آسان است. نحوه تفکر و احساس ما در مورد تجربیات دیجیتالی خود ارتباط زیادی با نحوه نمایش این محصولات و سیستم عامل ها دارد – و این تقاضای زیادی را برای افراد مسئول این طراحی ایجاد می کند. طراحان گرافیک ، طراحان UX / UI و طراحان حرکت ، تجربه کاربری یک محصول را طراحی می کنند و شرکت ها اکنون به اهمیت این نقش ها پی برده اند.

 

اگر در این زمینه هستید (یا آرزوی حضور در این زمینه را دارید) ، زمان پیگیری بسیار مهم است. در این مقاله ، ما در مورد پنج مزیت برتر یادگیری طراحی UX / UI و آنچه شما باید بدانید ، بحث خواهیم کرد.

 

شما چیزی فراتر از مهارت های طراحی خواهید آموخت.

طراحی UX دقیقاً چیست؟ به عنوان پیش زمینه ، طراحی UX ترکیبی از روش ها و ابزارهایی است که به طراحان امکان می دهد مشکلات واقعی را حل کنند و محصولات را کاربردی ، قابل اعتماد و سرگرم کننده کنند.

 

اگرچه هر فرآیند طراحی خاص پروژه در آموزش Ui انجام می شود ، تعدادی از مراحل اساسی وجود دارد:

 

تحقیق: آگاهی از نیازهای کاربر و مشاغل و یافتن مشکلی برای حل لحظه

ایده: فرض کنید چگونه مسئله حل شود

نمونه اولیه: نمونه اولیه یا راه حل کامل ایجاد کنید

تست: نمونه اولیه یا راه حل کامل را با کاربران تأیید کنید

با گذراندن این فرآیند در آموزش Ui ، مهارت های اضافی زیادی نیز کسب خواهید کرد. این مهارت ها عبارتند از:

 

می خواند طراحی UX هنر و دانش حل مشکلات کاربر است. قبل از خلق چیزی ، طراحان باید بدانند که چه مشکلی را حل می کنند و برای چه کسی. وقتی افرادی را که برای آنها طراحی می کنید درک کنید ، طراحی های شما قدرت بیشتری پیدا می کنند.

بیشتر طراحان ارتباطات در یک تیم کار می کنند ، بنابراین احتمالاً با افراد مختلفی از جمله توسعه دهندگان ، کارشناسان بازاریابی و سایر طراحان تعامل خواهید داشت. شما باید یاد بگیرید که چگونه با هم کار کنید ، ایده های خود را به اشتراک بگذارید و به خوبی ارتباط برقرار کنید.

هیچ طراحی UX در کلاس آموزش ui ux بدون طراحی UI وجود ندارد. بنابراین ، توصیه می شود مقداری از وقت خود را صرف یادگیری طراحی رابط کاربری کنید. با اصول طراحی UI مانند استفاده از رنگ و تایپوگرافی شروع کنید و سپس به سراغ موارد پیچیده تری مانند طراحی UI بروید.

شما می توانید زندگی کسی را تحت تأثیر قرار دهید.