کد خبر: 1729011/29

زمان: 15:33  
1399/10/13

بازدید: 15,628

ستاره برزیلی بارسا تا سه ماه نمی تواند در میادین حاضر باشد که قطعا خبری بسیار بد برای باشگاه کاتالان محسوب می شود.

به گزارش “ورزش سه”، سه شنبه گذشته بازی بارسا و ایبار به دقیقه 90  رسیده بود که فیلیپه کوتینیو نزدیک محوطه جریمه حریف روی زمین نشست و دیگر نتوانست به کار ادامه دهد.

 

 

 

 

بازی برای دقایقی ادامه پیدا کرد تا اینکه توپ به اوت رفت و تیم پزشکی برای مداوای کوتینیو وارد میدان شد. ستاره برزیلی که بدون برخورد به بازیکنی دچار مصدومیت شده بود، به کمک پزشکان زمین را ترک گفت در حالی که آشکارا درد می کشید. 

 

دو روز پیش تیم پزشکی بارسلونا بیانیه ای صادر کرد با این مضمون که نتیجه بررسی ها روی ناحیه مصدوم کوتینیو مثبت نبوده است. مصدومیت ستاره برزیلی از ناحیه مینیسک خارجی ساق پای چپ است و پس از ام آر آی دقیقا مشخص شد که پارگی به میزانی بوده که او باید جراحی شود. 

 

 

 

 

جراحی امروز با موفقیت توسط دکتر کاگوت در بارسلونا به انجام رسید و سپس تیم پزشکی باشگاه کاتالان اعلام کرد کوتینیو نزدیک به سه ماه نمی تواند در میادین حاضر باشد. به این ترتیب او قطعا هر دو بازی رفت و برگشت برابر پی اس جی در یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان را از دست خواهد داد.

این اتفاق حکم یک کابوس را برای کادر فنی بارسلونا دارد. آبی اناری ها غیر از کوتینیو، مصدومانی چون جرارد پیکه، آنسو فاتی و سرجی روبرتو را دارند.