کد خبر: 1728555/13

زمان: 19:17  
1399/10/10

بازدید: 13,223

سرمربی گل‌گهر در تقابل با تیم سابقش تاکتیک‌های هجومی زیادی امتحان کرد که در نهایت با امتیاز همراه نشد.

به گزارش “ورزش سه”، شاید اگر گل‌گهر در ۱۴ دقیقه ابتدایی مسابقه غافلگیر نمی‌شد و دو گل دریافت نمی‌کرد، می‌توانست امروز حداقل به یک امتیاز مقابل استقلال برسد و دوباره صدرنشین لیگ برتر شود ولی اشتباهات فردی سیرجانی‌ها مانع از رقم خوردن چنین اتفاقی شد.

 

امیر قلعه‌نویی که امید زیادی به کسب پیروزی خانگی مقابل استقلال داشت، پس از آنکه تیمش دو گل دریافت کرد، تاکتیک‌های هجومی زیادی را در نظر گرفت و در لحظات پایانی نیمه اول و ۴۵ دقیقه دوم تیم هجومی‌تری ساخت که در نهایت به یک گل از روی نقطه پنالتی ختم شد.

 

سرمربی گل‌گهر از حدود دقیقه ۷۰ علیرضا ابراهیمی که مدافع میانی گل‌گهر بود را به خط حمله و در کنار یونس شاکری و گادوین منشا فرستاد تا گره‌گشای گلزنی تیمش باشد، اما ابراهیمی نیز نتوانست در بازی مستقیم تیمش، دروازه استقلال را باز کند و در گلزنی ناموفق بود.

 

مدافع بلندقامت گل‌گهر که در زمان پنالتی دوم استقلال در کورس با غفوری جا مانده و به دنبال جبران در نیمه دوم بود، دو بار با ضربات سر به سمت دروازه استقلال زد که یکی از آنها را مظاهری به راحتی در اختیار گرفت.

 

در لحظات آخر مسابقه هم قلعه‌نویی از امین پورعلی در ترکیب گل‌گهر بهره برد و تیمش را هجومی‌تر از قبل کرد ولی بی‌دقتی در زدن ضربات آخر اجازه نداد ژنرال در این مسابقه مهم به امتیاز برسد.