در این آموزش اتوکد به یک وب سایت خارجی پیوند دهید. ما در اتوکد در محیط کار سه بعدی کاوش خواهیم کرد. برای ادامه مقاله با ما همراه باشید تا درباره مفهوم آموزش جامع اتوکد بیشتر بدانید.

برای سالهای متمادی ، بخش مهمی از برنامه آموزش مهارتهای فنی سطح بالا (مهندسی مکانیک ، مهندسی ساخت و سایر تخصصها) تعریف منظره آمتریا بوده است. این توسط دانشمند فرانسوی گاسپار مونژ ایجاد شده است ، بیش از دویست سال پیش ، “هندسه توصیفی در دانشکده فنی یک علم ساخته شد ، بدون آن ساخت مهندس غیرقابل تصور است. یک قانون کلی ، طبق آموزش جامع اتوکد ، “تولد” هر محصول ، صرف نظر از زمینه کاربرد ، با سه مرحله همراه است: طراحی و ایجاد مفهوم در ذهن مهندسی ، ساخت و پردازش مقالات ، تولید محصول آن بر اساس این مقالات.

واضح است که این آموزش جامع اتوکد ها نه تنها با هم مرتبط هستند ، بلکه همه تفاوت های ظریف در تهیه و اطمینان از محصول نهایی را از بین نمی برند. اگر محصول ساختاری باشد ، به صورت سه بعدی واقعی ، مرحله دوم باید شامل ارائه اطلاعات در مورد طراحی به روشی باشد که کار با آن آسان باشد. اکنون ، این یک مدل کامپیوتری سه بعدی ، الزامات طراحی و نقاشی ها است. از نظر مونگ ، نقاشی زبان فن آوری و دستور زبان آن ، هندسه توصیفی است. فناوری ایجاد مدلهای سه بعدی اشیا 3D سه بعدی و تهیه طرحهای کاغذی براساس دسترسی دانشجویان و اعضای هیئت علمی در دانشگاهها در سالهای اول قرن بیست و یکم است.

در حال حاضر ، با توجه به آموزش جامع اتوکد ، روند عملیات انجام شده توسط بسیاری از شرکت ها بر اساس برنامه زیر است: ساخت یک مدل محصول سه بعدی ، عملکرد ساختاری (انرژی جنبشی ، انرژی و غیره) ، تولید یک محصول طراحی بر اساس آنها و به روش نیمه اتوماتیک ، برنامه ها و سایر اسناد مربوطه را برای تولید سازمانی (محصول) خود پس از اتمام تهیه کنید. در نگاه اول ، چنین رویکردی به دانش بسیاری از مشاغل آموزش داده شده در مقاطع آموزش عالی نیاز ندارد. نویسندگان ممکن است ضرب شوند ، اما در این آموزشها می توان اعداد را در یک ماشین حساب ضرب کرد ، به عنوان مثال در حل یک عبارت در Maple ، MatLAB یا MatchCAD ، مهندسی – مشکلات در باور ماشین ها و دستگاه ها ، قطعات ماشین ، در بسیاری از موارد به راحتی حل می شوند شبیه سازی های سه بعدی: Autodesk Inventor Professional ، Autodesk Simulation ، SolidWorks ، هندسه را تعریف می کنند – برای مثال ، می توانید مقاطع متقابل اشیا ge هندسی را ایجاد کنید.

مثال سیستم دیگری در آموزش برنامه اتوکد با این حال ، طبق گفته نویسندگان ، ماهیت آموزش عالی این نیست که مجموعه ای از مهارت ها و شایستگی های استفاده از ماشین آلات را بدست آورد ، بلکه ساخت یک شبکه کاملاً تاسیس شده از یک ذهنیت مهندسی است. حس کلی. علوم مختلف به فرد اجازه می دهد تا به وظیفه ای که فقط برای کپی برداری اختصاص داده شده است نزدیک شود ، اما بهترین جواب را بگیرد.

تعریف آموزش “هندسه توصیفی” را در درس بگنجانید. همانطور که در بالا ذکر شد ، هندسه در آموزش برنامه اتوکد تعریف شده است ، یکی از مبانی یادگیری که در آن مهندس واجد شرایط کار با اشیا ge هندسی سه بعدی ، اعم از ذهنی و هوایی است ، امکان پذیر است و نباید از آن استفاده کنید. برای چندین سال ، نویسندگان به عنوان بخشی از دوره استاندارد مدل سازی هندسی ، روش آماده سازی دانش آموز را ایجاد و آزمایش کردند: • به دانشجویان واجد شرایط در نوشتن با استفاده از نرم افزار Autodesk آموزش دهید.