فرشاد محمدی مهر مدافع ذوب آهن در گفتگویی با “ورزش سه” در مورد تساوی یک بر یک تیمش برابر پرسپولیس در ورزشگاه آزادی بیان کرد: بازی خوبی بود و نیمه دوم خیلی قشنگی داشت. در شروع بازی غافلگیر شدیم و نیمه اول را باختیم ولی در نیمه دوم و با صحبت هایی که کادر فنی با ما داشت به بازی برگشتیم و خدا را شکر یک امتیاز گرفتیم.

مدافع راست سابق استقلال و شهر خودرو سپس با اشاره به کیفیت فنی سبزپوشان اصفهانی اضافه کرد: تیم ما هم سرعت خیلی خوبی دارد و هم با تاکتیک بازی می کند و انصافا بازی های خوبی به نمایش می گذاریم.

او سپس در مورد کیفیت فنی پرسپولیی توضیح داد: پرسپولیس احتیاج به تعریف ندارد و آنها تازه فینال آسیا را پشت سر گذاشته اند. حریف سختی بود ولی تیم ما خیلی خوب بازی کرد.

از محمدی‌مهر در رابطه با تعداد تساوی های زیاد ذوب آهن و دلیل آن پرسیدیم و او در واکنش به این سوال بیان کرد: همه بازی هایی که مساوی کردیم را باید می‌بردیم. استقلال، گل گهر، پرسپولیس و بقیه. برخی از این مسابقات را به دلیل عملکرد داوران از دست دادیم و برخی را هم با بی دقتی خودمان. همین بازی با پرسپولیس وقتی بازی مساوی بود، دو موقعیت خیلی خوب داشتیم که استفاده نکردیم.

او سپس در واکنش به جایگاه ذوب آهن که با کسب 6 امتیاز در رتبه پانزدهم جدول رده بندی قرار دارد، عنوان کرد: ما خودمان هم راضی نیستیم. تمام تلاشمان را می کنیم که برنده باشیم. الان خوب موقعیت سازی می کنیم ولی گل نمی زنیم. دیگر وقتی نداریم و بازی های سختی هم پیش رو داریم. باید از همین بازی با تراکتور بردن را شروع کنیم. همه تیم ها خوب بازی می کنن، ولی هر طور شده ما باید ببریم  و با یک برد تیم‌مان را درست کنیم.

او سپس در واکنش به درگیری های آخر بازی توضیح داد: بنده خدا حسینی کاری نکرد که اینقدر گنده اش کردند. پایی که زد به چمن بود. این اتفاقات را بزرگ کردند وگرنه چیز خاصی نبود.