کد خبر: 1728745/13

زمان: 18:17  
1399/10/11

بازدید: 14,148

مدافع ذوب‌آهن معتقد است داور باید به هم‌تیمی او کارت زرد نشان می‌داد.

به گزارش “ورزش سه”، وحید محمدزاده پس از دیدار پرسپولیس و ذوب‌آهن اظهار کرد: بازی خوبی بود. در نیمه اول تحت تاثیر نام پرسپولیس قرار داشتیم و نمایش خوبی ارائه نکردیم، اما در نیمه دوم عملکرد بهتری نشان دادیم و توانستیم گل خورده را جبران کنیم؛ حتی می‌توانستیم برنده باشیم که دقت نکردیم.

 

او ادامه داد: در هفته‌های ابتدایی لیگ شرایطی پیش آمد که نتوانستیم نتیجه بگیریم و در سه مسابقه اخیر هم با پرسپولیس، استقلال و گل‌گهر بازی داشتیم که بهترین‌های لیگ هستند، اما توانستیم به مساوی برسیم.

 

مدافع ذوب‌آهن اضافه کرد: نیمی از بازیکنان ذوب‌آهن امسال به تیم اضافه شدند، اما فوتبال خوبی ارائه می‌دهیم. خدا را شکر ضد فوتبال کار نمی‌کنیم و بازی رو به عقب نداریم ولی به هواداران ذوب قول می‌دهم از هفته‌های بعد منتظر برد باشند تا تیم به جایگاه واقعی خود برسد.

 

محمدزاده در خصوص برخورد جنجالی پایانی بازی عنوان کرد: سعید(آقایی) و بازیکنان پرسپولیس دوستان من هستند ولی من برای جدا کردن رفتم که داور از کارت قرمز استفاده کرد. فکر نمی‌کنم آن صحنه اخراج داشت چون این برخوردها در همه جای دنیا طبیعی است و داور با یک کارت زرد به قائله خاتمه می‌دهد.