به گزارش ورزش سه، قرار است فردا حکم نهایی کمیته استیناف درباره شکایت ماشین سازی از بابک مرادی صادر شود و آبی ها امید ویژه ای برای بخشش خرید جدید خود پیدا کرده‌اند.

 

بیانیه اخیر باشگاه ماشین سازی که ساعتی پیش منتشر شد هم نشان می‌دهد که سبزپوشان تبریزی نیز این پالس ها را دریافت کرده و به خصوص پس از ارائه مدارک در جلسه استیناف خواهی، امید خود برای دریافت غرامت از استقلال را کمرنگ می‌بینید: «باشگاه استقلال درصدد جلب رضایت این باشگاه بوده است ولی در دو هفته گذشته هیچ اقدامی برای حل این مشکل از طرف باشگاه استقلال صورت نگرفته است و مدیران باشگاه استقلال در آخرین جلسه ای که مدیران باشگاه ماشین سازی داشته است صراحتا از رای کمیته استیناف به نفع این باشگاه سخن میگفت و الان شرایط حاکم بر روند استیناف نشان می دهد که باشگاه متخلف از احکامی که در آینده صادر خواهد شد، اطلاع کامل داشته اند.»

 

باشگاه ماشین سازی می‌پرسد: در فسخ قرارداد یکطرفه انجام شده توسط بابک مرادی قوانین بین المللی و داخلی مبنی بر اخطار پانزده روزه برای گرفتن دریافت مطالبات توسط بازیکن رعایت نشده است و همین موضوع اصلی ترین «عدله» میتواند باشد!

در ادامه این بیانیه عجیب آمده: «شرایط روز فوتبال و لیگ برتر یادآوری فیلم های تخیلی سفر در زمان است و متاسفانه هفته گذشته در حرکتی «یهویی» دیدار هفته دهم ما در هفته نهم برگزار می شود و اکنون باشگاه های دولتی نیز از احکام دو هفته دیگر مطلع هستند! و ارای احکام صادره چگونه قبل از تصمیم گیری نهایی در رسانه بصورت گسترده پخش می شود؟ و آیا این موضوع جلب نظر افکار عمومی برای یک ناعدالتی نیست؟»

 

پیش‌تر باشگاه ماشین سازی اعلام کرد که با دریافت مبلغی حاضر است از شکایت خود صرف نظر کند اما در جلسه کمیته استیناف باشگاه استقلال و بابک مرادی مدارک خود را ارائه کردند و حالا در انتظار صدور رای هستند.

 

بابک مرادی که فصل گذشته بهترین گلزن ماشین سازی بود، در انتقالی بزرگ به استقلال پیوست و در این مدت نیز تمرینات خود را به صورت منظم انجام داده و حالا در صورت تبرئه از محرومیت چهار ماهه، امکان حضور در میادین را خواهد داشت.