به گزارش “ورزش سه”، سپاهان با محرم یکی از تیم های قابل احترام و بی سر و صدای لیگ برتر به شمار می رود که علیرغم برنامه نامنظم، مانند تیم های دیگر به سازمان لیگ معترض نشده اند. آنها برای انجام بازی هفته هشتم مقابل مس رفسنجان 11 روز بازی نداشتند و حالا در شرایطی که دو دیدار آنها برابر پرسپولیس و فولادخوزستان در هفته هفتم و نهم مسابقات به تعویق افتاده است، به مصاف ماشین سازی رسیده اند و امیدوارند با پیروزی در این میدان صدر جدول را از آن خودشان کنند.

 

نویدکیا در این بازی ترکیب زیر را برای حضور در ترکیب اصلی برگزیده است:
پیام نیازمند، گئورگی ولسیانی، محمدرضا مهدی‌زاده، امید نورافکن، مرتضی منصوری، محمد کریمی، دانیال اسماعیلی‌فر، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده.

 

گقتنی است نویدکیا نسبت به بازی قبلی برابر مس رفسنجان که با پیروزی 2 بر 1 این تیم همراه شد، تنها یک تغییر در ترکیب اصلی تیمش ایجاد کرده؛ او گولسیانی را جانشین نژادمهدی کرده که روز پراشتباهی را پشت سر گذاشت.

با این وصف پس از نیازمند که بار دیگر در ترکیب اصلی طلایی پوشان قرار گرفته، گولسیانی و مهدی زاده در ترکیب 3-3-4 قلب خط دفاعی را تشکیل خواهند داد و نورافکن و منصوری هم مدافعان چپ وراست تیم خواهند بود.

در خط میانی  محمد کریمی به عنوان هافبک دفاعی بازی خواهد کرد و سروش رفیعی و دانیال اسماعیلی فر به عنوان دو هافبک تهاجمی.

در نهایت بخش هجومی تیم نیز با محمدرضا حسینی و سجاد شهباززاده به عنوان دو وینگر راست و چپ شکل خواهد گرفت و استنلی کی روش مهاجم نوک خواهد بود.