کد خبر: 1729253/43

زمان: 19:21  
1399/10/14

بازدید: 16,348

مدافع چپ سال‌های نه چندان دور استقلال حالا باید در قامت کاپیتان تیم حریف مقابل این تیم به میدان برود.

به گزارش “ورزش سه” یکی از جذابیت‌های دوئل فردای استقلال و آلومینیوم اراک، تقابل استقلالی‌های سابق مقابل آبی‌پوشان پایتخت است؛ یکی از این بازیکنان، میثم مجیدی دفاع چپ سابق استقلال است که حالا باید در قامت کاپیتان آلومینیوم مقابل شاگردان محمود فکری به میدان برود. آن‌هم در روزی که استقلالی‌ها دو مدافع چپ تخصصی خود را در اختیار ندارند و هروویه میلیچ به علت انضباطی و محمد نادری به دلیل ناآمادگی از لیست این تیم برای دیدار فردا خط خورده‌اند.

 

 

 

بدون‌تردید بازگشت دوباره میثم مجیدی به ورزشگاه آزادی و برای تقابل استقلال و از سوی دیگر، تقابل ویژه او در با وریا غفوری هافبک راست استقلال که هر دو بازیکن نیز در قامت کاپیتان دو تیم فردا به میدان می‌روند، یکی از اتفاقات جذاب دوئل استقلال و آلومینیوم خواهد بود که باید دید با چه نتیجه‌ای مجیدی در تقابل با تیم سابق خود، ورزشگاه آزادی را به مقصد اراک ترک می‌کند.

 

 

 

وریا غفوری هفته گذشته مقابل گل‌گهر یکبار برای تیمش گلزنی کرد و یک پاس گل هم به مهدی قایدی داد و در اوج آمادگی خود را به دیدار با آلومینیوم رسانده و به نظر می‌رسد مجیدی برای مهار او کار دشواری را داشته باشد.