کد خبر: 1728322/1

زمان: 19:30  
1399/10/09

بازدید: 5,254

مانوئل نویر، دروازه بان بایرن مونیخ در مورد درخشش در فینال لیگ قهرمانان صحبت کرد.

به گزارش “ورزش سه”، بایرن مونیخ در شرایطی در دیدار فینال فصل قبل با یک گل موفق به کسب پیروزی شد که مانوئل نویر در این مسابقه نیز عملکرد درخشانی داشت و در چند موقعیت مقابل ستاره های پاری سن ژرمن ایستادگی کرد. این دومین قهرمانی مانوئل نویر در لیگ قهرمانان بود و حالا کاپیتان بایرن مونیخ به مقایسه این دو موفقیت بزرگ پرداخته است.

 

 

مانوئل نویر گفت: “در دیدار فینال لیگ قهرمانان این فصل مانند فینال جام جهانی 2014 ظاهر شدم و عکس العمل هایی که در این بازی برابر موقعیت های بازیکنانی چون نیمار و کیلیان امباپه انجام دادم، بی تردید مثل فینال 2014 برایم خاص و ویژه بود. وقتی داور سوت پایان بازی را می زند، فشاری که در جریان مسابقه وجود دارد تمام می شود و شما در آن لحظه است که واقعا باور می کنید موفق به انجام چنین کاری شده اید.

 

بعد از قهرمانی در لیگ قهرمانان در سال 2013 واقعا دلتنگ کسب موفقیت در این تورنمنت شده بودیم و به همین دلیل قهرمانی در این فصل بی شک از اهمیت خاصی برای ما برخوردار بود. البته این بار به علت عدم حضور هواداران در استادیوم شرایط متفاوت بوده و این قهرمانی مانند موفقیت سال 2013 نبود. البته من این بار نیز مانند آن فصل تکه ای از تور دروازه را به عنوان یادگاری برای خودم برداشتم.”