کد خبر: 1728723/43

زمان: 17:15  
1399/10/11

بازدید: 80,478

اخراج خوش یمن مدافع ذوب آهن

مدافع تیم فوتبال ذوب آهن در دقایق آخر بازی و در حالی که تیمش با یک گل عقب بود در محوطه جریمه پرسپولیس با دروازه بان این تیم درگیر و اخراج شد.

به گزارش”ورزش سه” عبدالله حسینی مدافع تیم ذوب آهن دقیقه ای قبل از اینکه این تیم گل تساوی را به ثمر برساند روی یک ارسال در محوطه با مدافع و دروازه بان پرسپولیس درگیر شد. توپ ارسالی میلاد جهانی از سمت چپ را حامد لک در دو ضرب گرفت و در بین ضرب اول و دوم عبدالله حسینی برای زدن توپ پایش را جلو آورد هرچند برخوردی با دروازه بان پرسپولیس نداشت.

 

اما حامد لک طوری نشان داد که انگار حسینی به او ضربه زده است. مدافع ذوب ابتدا از حامد لک خواست بلند شود اما وقتی اصرار دروازه بان پرسپولیس را به مصدومیت دید از روی ناراحتی ضربه ای هوا و چمن کرد که همین حرکت باعث اخراجش شد. در این صحنه سعید آقایی هم از بازی اخراج شد.

البته در ابتدا این تصور به وجود آمد که او به حامد لک ضربه زده چرا که سعید آقایی دفاع پرسپولیس هم وارد مهلکه شده و با حسینی درگیر شد اما وقتی تصاویر پخش شد کاملا واضح بود که مدافع ذوب از ناراحتی به خاطر حرکت لک انگار که توپی را شوت می کند.

 

با اینحال مدافع ذوب آهن  که در این بازی نمایش خوبی برای تیمش داشت در این دقایق حساس اخراج شد اما تیمش بعد از این اخراج بود که توانست بازی را به تساوی کشانده و حتی تا مرز پیروزی هم پیش برود.