کد خبر: 1727523/39

زمان: 15:55  
1399/10/05

بازدید: 20,387

در دقایق پایانی دیدار پیکان و سایپا هافبک باتجربه نارنجی‌پوشان با مهدی تارتار درگیری لفظی پیدا کرد.

به گزارش “ورزش سه”، تیم های پیکان و سایپا در دربی خودروسازان لیگ برتر با تساوی یک بر یک به کار خود پایان دادند و امتیازات را تقسیم کردند. در دقایق پایانی این مسابقه یک اتفاق خاص رخ داد. زمانی که پیکان با اخراج مجید عیدی 10 نفره شده و تحت فشار بود، محسن مسلمان هافبک سایپا خطایی نسبتا شدید را روی پای بازیکن پیکان انجام داد و همین مساله با اعتراض مهدی تارتار سرمربی پیکان مواجه شد.

این خطا که نزدیک به خط طولی زمین رخ داد، تارتار را برآن داشت تا از داور بازی بخواهد به او کارت زرد نشان بدهد. مسلمان قبل از این صحنه یک اخطار گرفته بود و سرمربی پیکان اعتقاد داشت این بازیکن باید با دریافت کارت زرد دوم اخراج می‌شده است. همین درخواست تارتار  از داور با واکنش مسلمان مواجه شد. هافبک باتجربه نارنجی‌پوشان با لحنی نه چندان مناسب از سرمربی پیکان خواست که صحبتی انجام ندهد.

 

بعد از آن یکی از بازیکنان پیکان از مسلمان خواست حواسش به صحبت کردنش باشد و جالب اینکه مسلمان با همان لحن عجیب به بازیکن حریف هم اعتراض کرد.

این پایان ماجرا نبود؛ثانیه‌هایی بعد نیمکت نشینان پیکان نسبت به نحوه صحبت و لحن مسلمان به داور اعتراض کردند و بعد نیمکت نشینان سایپا وارد شدند. ابراهیم صادقی سرمربی سایپا از آن طرف زمین خطاب به تارتار و همکارانش اعلام کرد که چرا با بازیکنش صحبت می‌کنند و همین مساله ثانیه‌هایی تنش را در کنار زمین ایجاد کرد.

 

این ماجرا البته خیلی زود ختم به خیر شد و پورخلف داور مسابقه بدون آنکه برخورد خاصی با مسلمان و سایرین کند، مسابقه را ادامه داد.