به گزارش مجله ورزشی فوتوب، روزنامه فرانسوی Le10Sport گزارش داد؛ لوسین فاور که در حال حاضر تیمی را مدیریت نمی کند ، علاقه دارد در پایان این فصل روی نیمکت تیم المپیک مارسی ظاهر شود. سرمربی سوئیسی در ماه دسامبر پس از نتایج ضعیف در دورتموند توسط باشگاه آلمانی اخراج شد.

مربی مارسی در حال حاضر تحت مربیگری آندره ویلاس بوآش ، سرمربی سابق چلسی و تاتنهام قرار دارد ، اما انتظار می رود در پایان فصل از این تیم جدا شود. این مدیر پرتغالی اخیراً درباره آینده شغلی خود گفت: “من فکر می کنم ماجراجویی من با مارسی در ماه ژوئن به پایان خواهد رسید.” با توجه به شرایط موجود فکر نمی کنم قراردادم تمدید شود.

فاور که به عنوان مدیر بعدی مارسی منصوب شده است ، پیش از این هدایت تیم هایی مانند بوروسیا مونیخ گلادباخ و نیس را بر عهده داشته است. در سال 2018 ، او سکاندار وستفالیا شد و در این مدت فقط توانست دورتموند را به عنوان قهرمانی سوپرجام آلمان برساند.

مارسی که در سه مسابقه اخیر خود در لیگ قهرمانان فرانسه دو شکست و یک تساوی متحمل شده است ، در حال حاضر با 32 امتیاز و دو بازی عقب ، با 14 امتیاز عقب تر از لیون ، ششم این رقابت ها است.