به گزارش مجله ورزشی فوتوب، روبرت لواندوفسکی بازیکن بایرن مونیخ که در دقایق 17 و 85 شب گذشته (دوشنبه) تمام گلهای باواریایی ها را به ثمر رساند بایرن مونیخ در مرحله نیمه نهایی الاهلی مصر را شکست داد. جام جهانی باشگاه ها. تصمیم گرفته شد ، بعد از بازی او گفت: “بازی عالی بود و ما اکنون برای بازی نهایی آماده هستیم (با ببرها). ما می خواهیم یک جایزه دیگر ، شش جام سال خود را بدست آوریم. باشگاه جام جهانی همیشه ویژه و امیدوارم که در پایان با موقعیت های گلزنی بیشتر بتوانیم خوب بازی کنیم.

توماس مولر ، سرمربی دوم بایرن ، پس از بازی گفت: “ما باید در این بازی پیروز می شدیم ، اما گل دوم را می زدیم و الاهلی را به سرعت به پایان می رساندیم.” ما به هدف خود رسیده ایم و اکنون در پایان هستیم. حالا او شانس قهرمانی در جام جهانی باشگاه ها را دارد.

بایرن در سال 2020 قهرمان بوندسلیگا ، جام حذفی آلمان ، سوپرجام آلمان ، لیگ قهرمانان و سوپرجام اروپا شده است و در صورت پیروزی در جام جهانی ، می تواند جام جهانی را از آن خود کند. آنها در سال تقویمی شش نام دارند ، چیزی که فقط بارسلونا است. ساخته شده قبل

جام جهانی باشگاه های 2020 به اوایل سال 2021 موکول شده است و در صورت پیروزی بایرن در مسابقات ، این مسابقات برای سال 2020 محاسبه می شود.