کد خبر: 1728942/50

زمان: 10:00  
1399/10/13

بازدید: 1,178

فرانک لمپارد سرمربی چلسی با حمایت قاطع از تیمو ورنر از او به عنوان مهاجمی بزرگ یاد کرد و گفت مطمئن است گلزنی‌های ستاره آلمانی شروع خواهد شد.

به گزارش “ورزش سه”، با اینکه تیمو ورنر ستاره آلمانی خط حمله چلسی مدتی است به دلیل ناکامی اش در مقابل دروازه حریف و برآورده نکردن انتظارها در استمفوردبریج با انتقادات زیادی مواجه شده است ولی سرمربی او فرانک لمپارد به حمایت قاطع از ستاره اش پرداخت و با توصیف ورنر به عنوان یک مهاجم بزرگ گفت اطمینان دارد که روند گلزنی های او آغاز خواهد شد.

 

 

لمپارد با اشاره به اینکه تیمو ورنر یازده بازی است که برای چلسی گلزنی نکرده بخشی از تقصیر این ناکامی در گلزنی را ناشی از عملکرد دیگر بازیکنان دانست و گفت دیگر بازیکنان چلسی هم نتوانسته اند شرایط را به گونه ای فراهم کنند که تیمو ورنر بتواند وظیفه خود را به خوبی اجرا کند.

 

فرانک لمپارد که در آستانه بازی با منچسترسیتی صحبت می کرد در پاسخ به سوالها درباره عملکرد تیمو ورنر گفت:” من معتقدم خصوصیات تیمو در زمان ضدحمله خیلی می تواند به تیم کمک کند ولی ما در بازی مقابل سیتی به ویژگی های زیادی نیاز داریم، چه در کار با توپ و چه در حرکات بدون توپ”.

 

 

سرمربی چلسی در ادامه صحبتهایش درباره ورنر گفت:” ورنر در ضدحمله ها همیشه یک اسلحه موثر و یک بازیکن بزرگ است و من شک ندارم که او برای ما درخشان کار خواهد کرد تیمو باهوش است و شم گلزنی دارد. ن شک ندارم که روند گلزنی های او به زودی شروع خواهد شد”.