به گزارش “ورزش سه”، چلسی بعد از چند نتیجه ناامید کننده و پایین آمدن تا رتبه ششم جدول، یکشنبه شب در مسابقه ای بسیار حساس در ورزشگاه استمفوردبریج میزبان منچسترسیتی خواهد بود؛ مسابقه ای که پیروزی در آن برای شاگردان فرانک لمپارد از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و می تواند آنها را دوباره به حضور در کورس قهرمانی امیدوار کند.

 

فرانک لمپارد، سرمربی چلسی در کنفرانس خبری پیش از بازی تیمش مقابل منچسترسیتی گفت: “این یک مسابقه بسیار مهم برای ما محسوب می‌شود. آنها تیم بسیار خوبی هستند و فرصتی عالی برای ماست که مقابل یکی از تیم های مدعی به پیروزی دست پیدا کنیم.

 

من به تیم اعتماد دارم و می‌دانم وقتی در استمفوردبریج بازی می کنیم می توانیم حریف را شکست دهیم. ایده آنها بازی با مالکیت توپ بسیار بالا است و می دانم که برای غلبه بر سیتی باید بهترین عملکرد را ارائه دهیم.

 

 

 

 

افت عملکرد هجومی چلسی نسبت به اوایل فصل: ”  جواب قاطعانه ای برای این سوال وجود ندارد. البته عدم حضور تماشاگران در ورزشگاه ها در این موضوع تاثیرگذار بوده اما رفته رفته به شرایط عادت کرده ایم. تنها مشکل ما در حال حاضر این است که روان فوتبال بازی نمی کنیم و حالا باید مقابل یک تیم بسیار خوب نیز قرار بگیریم.

 

در دیدار مقابل آرسنال بدترین نمایش فصل را ارائه دادیم اما باید بپذیریم که برخی مواقع این اتفاقات رخ می دهد. باید با سرعت بیشتری عمل کنیم و مقابل منچسترسیتی نظم بیشتری داشته باشیم.”

 

 

 

 

نگرانی‌ها بابت ویروس کرونا: ” ما به نسبتا در محیط امن تری قرار داریم. این موضوع که هر هفته دو بار تست کرونا می‌دهیم از اهمیت بالایی برخوردار است. در لحظه کنونی قرار است دیدار برابر منچستر سیتی برگزار شود. با این وجود چند نفر از اعضای باشگاه با تست مثبت روبرو شده اند که در داخل تیم نیستند.”