کد خبر: 1728221/50

زمان: 13:23  
1399/10/09

بازدید: 8,237

خوان لاپورتا نامزد ریاست بارسلونا می گوید شرایط مسی در بارسلونا قابل بازگشت بوده و ماندگار شدن او در نوکمپ ممکن است.

به گزارش “ورزش سه”، خوان لاپورتا نامزد ریاست باشگاه بارسلونا و از مهمترین بختهای برنده شدن در انتخابات پیش روی ریاست این باشگاه بار دیگر از موضع خود مبنی بر ممکن بودن ماندگار شدن مسی در بارسا گفت و اظهار داشت وضعیت فعلی مسی در این تیم قابل بازگشت است.

 

 

لاپورتا که در گذشته به مدت هفت سال سکان هدایت بارسا را به عهده داشته و حالا بار دیگر خود را برای نشستن روی صندلی ریاست باشگاه آماده می کند یک بار دیگر بر موضع خود تاکید کرد که ماندگار شدن مسی در بلوگرانا ممکن است و او می تواند مسی را راضی به ادامه کار در این تیم کند.

 

لاپورتا در گفتگو با روزنامه اسپانیایی آ اس گفت:” ما دو معضل داریم که نتیجه مدیریت ضعیف است. وضعیت با بحران کرونا وخیم تر شده اما ضعف مدیریت هم بخشی از این داستان است و منشا اصلی زنجیره حوادثی است که کار را به اینجا کشانده و باعث شده وضعیت مسی به این شکل در بیاید”.

 

 

نامزد ریاست بارسلونا در ادامه گفت:” به نظرم مهمترین مساله این است که لئو اخیرا تاکید کرد که منتظر خواهد ماند تا رئیس جدید باشگاه مشخص شود. مسی به پیشنهاد بارسلونا گوش خواهد داد. همراهان مسی به من گفته اند که تا پایان فصل صبر خواهند کرد. من همچنان خوش بین هستم و به نظرم این اظهارات واقعا مثبت است”.

 

لاپورتا در پاسخ به این سوال که پیامش برای لئو مسی چیست گفت:” برای جواب دادن به این سوال اول باید رئیس باشگاه بشوم. بعد باید ببینم که به عنوان باشگاه چه امکاناتی داریم تا بتوانم یک پیشنهاد مالی خوب به مسی ارائه بدهم. پیشنهادهای ورزشی باشگاه هم باید مناسب باشد. لئو به خاطر پول نمی رود. او بارسا را می خواهد”.