کد خبر: 1729985/30

زمان: 09:33  
1399/10/18

بازدید: 1,996

پس از برد 1-3 یووه در زمین آث میلان لئوناردو بونوچی می‌گوید یوونتوس کارش را در کنترل بازی از ابتدا تا انتها به خوبی انجام داد.

به گزارش “ورزش سه”، بیانکونری باز هم به رکورد بی‌شکست ماندن خود در سری‌آ افزود، رکوردی که از بهار 2020 تاکنون ادامه داشته است. هر چند میلان در نیمه اول با گل کالابریا بازی را به تساوی کشاند اما در پایان یوونتوس توانست با گل‌های فردریکو کیه‌زا و وستون مک‌کنی صدرنشین سری‌آ را شکست دهد.

 

لئوناردو بونوچی، کاپیتان یووه در این بازی، گفت: “ما در حالی به اینجا آمدیم که می‌دانستیم بازی خیلی خیلی مهمی در پیش داریم، مخصوصا پس از نتایجی که در دیگر بازی‌های امروز به دست آمد. در کنترل بازی از ابتدا تا انتها خوب عمل کردیم. موقعیت‌های زیادی به دست آورددیم و با اشتباه خودمان گل خوردیم.

 

 

می‌دانستیم میلان می‌تواند با ضدحملاتش برای ما خطرناک باشد، اما محکم بازی کردیم و همکاری تیمی داشتیم. ابن روحیه ای است که برای پیشرفت به آن نیاز داریم.” تست کرونای دو بازیکن یووه، الکس ساندرو و خوان کالدورادو، در 48 ساعت گذشته مثبت شده بود و یووه تا صبح دیروز و پس از اطمینان از سلامت دیگر اعضای تیم به میلان سفر نکرد.

 

لئوناردو بونوچی در ادامه افزود:” ما می‌دانستیم که بازی می‌کنیم بنابراین روی هدفمان تمرکز کردیم. یک بازی یک بازی پیش می‌رویم و یکی یکی در بازی ها پیروز می‌شویم. این ثابت می‌کند که تیم هنوز تشنه پیروزی است. هدف ما حالا شکست ساسولو است، همین و بس.”