کد خبر: 1728406/34

زمان: 10:48  
1399/10/10

بازدید: 22,898

شرکت شستا به خاطر طلب دو میلیون یورویی از فدراسیون فوتبال اقدام قانونی انجام داده و به همین بهانه قانون به شرکت شستا اجازه داده با مزایده ساختمان فدراسیون فوتبال بخشی از مطالباتش را دریافت کند. 

به گزارش “ورزش سه”، صفی‌الله فغان‌پور – مسئول حقوقی فدراسیون فوتبال که در این باره با برنامه سلام صبح بخیر صحبت می کرد، گفت: شرکت شستا به صورت جدی و قانونی اقدام کرده و می‌خواهد پولش را بگیرد. فدراسیون فوتبال هم دچار مشکلات مالی است و شستا از طریق اجرای احکام مجتمع قضایی ساختمان فدراسیون را توقیف کرد. ساختمان فدراسیون فوتبال توسط کارشناسان حدود 68 میلیارد و 500 میلیون تومان قیمت‌گذاری شد.  در این مدت حدود 16 میلیارد تومان به شستا پول پرداخت کردیم، اما آقایان این موضوع را نپذیرفتند و 16 میلیاردی که ما به شستا پرداخت کردیم، کنار گذاشتند. طبق روزی که از شستا پول گرفتیم، 16 میلیارد پول پرداخت کردیم و 9 میلیارد باقی مانده است. باید نسبت به قیمت ارز همان زمانی که پول را از شستا گرفتیم بدهی‌مان را پرداخت کنیم ولی شرکت شستا به قیمت امروز یورو، پولش را می‌خواهد.

 

جالب اینکه فعلا هیچ نهاد دولتی به این موضوع ورود نکرده است؛ این اتفاق در حالی رخ داده است که فدراسیون فوتبال تلاش می کند در ماه های آینده انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال را برگزار کند. جالب اینکه فدراسیون فوتبال از مدت ها پیش کلنگ ساخت ساختمان جدید را در کمپ تیم های ملی زده اما به دلیل مشکلات مالی فعلا هیچ اقدامی در خصوص ساخت این ساختمان صورت نگرفته است.