به گزارش “ورزش سه”، سایت فدراسیون فوتبال در این باره می نویسد: با توجه به آغاز ثبت نام نامزدهای پست هیات رییسه فدراسیون فوتبال از روز 14 دی ماه سال 99 موارد ذیل اطلاع رسانی می شود:

 

1_با عنایت به لزوم حفظ و تامین آرامش در فضای فوتبال کشور، کمیته های ذیصلاح فدراسیون مسولیت رصد کلیه مصاحبه های کاندیداهای هیات رییسه فدراسیون را برعهده دارد و بر این اساس در صورت ایراد سخنان خارج ازتعهدات این کمیته ها موضوع را از طرق مقتضی پیگیری خواهند کرد.

2_با توجه به محدودیت های محل استقرار ساختمان فدراسیون فوتبال و با توجه به مصوبه ستاد کرونا در فوتبال امکان گفت و گو توسط خبرنگاران در محدوده و کوچه منتهی به ساختمان فدراسیون کما فی السابق وجود نخواهد داشت.

3_با تاکید بر ضرورت ارائه فرصت مناسب به کلیه نامزدها، هماهنگی های آتی دراین باره جهت ارائه برنامه های آنان توسط روابط عمومی فدراسیون به انجام خواهد رسید.

4_فدراسیون فوتبال مسولیتی در قبال شایعات منتشره پیرامون برگزاری انتخابات ندارد و منابع رسمی فدراسیون تنها مراجع رسمی جهت اطلاع رسانی در این باره هستند.

5_فدراسیون در پایان مراحل بررسی نسبت به اطلاع رسانی درباره افراد تایید صلاحیت شده از طریق دبیرخانه مجمع فدراسیون اقدام خواهد کرد.