کد خبر: 1729593/50

زمان: 10:59  
1399/10/16

بازدید: 3,070

با وجود قرنطینه سخت‌گیرانه سراسری در انگلیس، مسابقات لیگ برتر و جام اتحادیه در این کشور ادامه خواهد داشت.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود اینکه به دستور بوریس جانسون نخست‌وزیر بریتانیا قرنطینه گسترده و سخت گیرانه‌ای در این کشور به اجرا گذاشته شده اما از اظهارات مقامات مسئول در این کشور به نظر می رسد این قرنطینه تاثیری روی برگزاری لیگ برتر و جام اتحادیه این کشور نخواهد داشت.

 

در ماه مارس در ماه های اولیه شروع اپیدمی کرونا لیگ برتر جزیره هم مثل تمامی لیگهای فوتبال دنیا با وقفه مواجه شد و به مدت سه ماه مسابقات این لیگ در انگلیس برگزار نشد. لیگ برتر اما در تابستان از سر گرفته شد و تا امروز بدون حضور تماشاچی به کار خود ادامه می دهد.

 

 

در روزهای اخیر با شدت گرفتن دوباره موج کرونا در این کشور بوریس جانسون نخست وزیر بریتانیا دوباره دستور به قرنطینه گسترده در این کشور داد. سوالی که مطرح است اینکه آیا این قرنطینه روی لیگ برتر و دیگر مسابقات فوتبال در انگلیس تاثیر خواهد داشت؟

 

قرنطینه اعلام شده در انگلیس بسیار سخت گیرانه بوده و بر اساس آن مسابقات فوتبال در همه شهرها بار دیگر بدون تماشاچی برگزار خواهد شد. این در حالی است که مدتی بود در برخی شهرهای انگلیس که با کاهش مرگ و میر ناشی از کرونا روبرو بودند تعداد محدودی تماشاچی اجازه راه یابی به استادیومها را پیدا کرده بودند.

 

با اینحال وزیر فرهنگ، رسانه و ورزش انگلیس در صحبتهای اخیر خود تایید کرد که فعالیتهای ورزشی سطح بالا بر اساس قوانین این قرنطینه جدید متوقف نخواهد شد و با حفظ و رعایت دستورالعملهای پیشگیرانه ادامه خواهد داشت.