محمود قائدرحمتی با بیان اینکه نساجی یکی از بهترین بازی‌های خود را مقابل پیکان ارائه داد، به “ورزش سه” گفت: پس از رسیدن به گل اول، می‌توانستیم دو گل دیگر بزنیم ولی متاسفانه با بی‌دقتی و بدشانسی موفق نشدیم این کار را انجام دهیم. در نیمه دوم هم روی دو غافلگیری و اتفاقات عجیب گل خوردیم و با وجود شایستگی کامل برای گرفتن امتیاز و حتی برتری، شکست خوردیم.

 

او درباره مردود شدن گل‌اش در دقایق پایانی این دیدار عنوان کرد: اصلا معلوم نبود که داور در آن صحنه خطا گرفت یا تصمیم دیگری داشت، اما به غیر از همان گل که به اشتباه مردود شد، سه فرصت جدی گلزنی دیگر داشتیم که نتوانستیم استفاده کنیم. دیروز یکی از بهترین بازی‌های نساجی اتفاق افتاد و حتی آقای تارتار هم به این موضوع اذعان کرد که دو گل در نیمه اول نخوردند.

هافبک نساجی درباره علت مردود شدن گل او برابر پیکان ابراز کرد: به خدا قسم نفهمیدیم داور چه چیزی را گرفت. نمی‌دانیم خطا بود، هند بود یا  آفساید. وقتی از داور می‌پرسیدیم که چرا این گل را مردود کرد، فقط به ما می‌خندید و هیچ جوابی نمی‌داد.  به کمک داوران گفتیم که چرا گل ما را نگرفتید ولی آنها گفتند داور این تصمیم را داشت و نظر ما نبود.

 

قائدرحمتی با تاکید بر اینکه داور ۱۰۰ درصد در مردود کردن گل او اشتباه کرد، گفت: باور کنید هنوز که هنوز است، خود ما نفهمیدیم داور چه تصمیمی در آن لحظه داشت. یکی از عجیب‌ترین داوری‌های تاریخ لیگ برتر بود که مطمئن هستم کارشناسان نیز معتقد هستند داور اشتباه بزرگی کرده است.

 

 

او یادآور شد: شک نکنید اگر آن گل قبول می‌شد، روحیه ما برای دو هفته آینده که میزبان هستیم، بسیار بالا می‌رفت و می‌توانستیم نتایج بهتری بگیریم، اما تصمیمات اشتباه داور با نگرفتن گل و از طرف دیگر عدم اعلام دو پنالتی ۱۰۰ درصد برای نساجی، اجازه نداد ما برابر پیکان به امتیاز برسیم.

 

هافبک نساجی نسبت به عدم پخش بازی‌ها در ورزشگاه شهرقدس انتقاد کرد و افزود: نیاز هست سازمان لیگ تصمیم جدی برای این موضوع بگیرد و مردم ببینند که داوری‌ها در چه اندازه فاجعه است. دیروز خیلی راحت سرما را بریدند و اعتراض هم راه به جایی نمی‌برد. اصلا وقتی داور با خنده گل ما را مردود می‌کند، چه اعتراضی به ا و داشته باشیم؟

 

قائدرحمتی با اشاره به دیدارهای پیش روی نساجی گفت: باید تلاش کنیم تا نمایش بهتری داشته باشیم. دیروز می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم ولی این اتفاق نیفتاد؛ حالا باید تلاش کنیم تا از این بحران خارج شویم. امیدوار هستم شانس هم با ما یار باشد.