کد خبر: 1728559/42

زمان: 19:39  
1399/10/10

بازدید: 21,380

سرخی رگیلون:

سرخی رگیلون، ستاره اسپانیایی تاتنهام معتقد است سرخیو راموس در رئال مادرید باقی خواهد ماند.

به گزارش “ورزش سه”، سرخی رگیلون در تابستان امسال از رئال مادرید جدا شده و با قراردادی با بند بازگشت راهی تاتنهام شد. در روزهای اخیر اخباری در مورد احتمال طی شدن همین مسیر توسط سرخیو راموس نیز شنیده شده است. کاپیتان رئال مادرید هنوز با این تیم برای تمدید قرارداد توافق نکرده و ممکن است تاتنهام مقصد احتمالی او باشد. اما سرخی رگیلون معتقد است این اتفاق رخ نداده و راموس در رئال مادرید ماندگار خواهد شد.

 

 

سرخی رگیلون گفت: “من فکر می کنم در نهایت پروسه تمدید قرارداد نهایی خواهد شد و من تصور نمی کنم سرخیو راموس از رئال مادرید جدا شود. آیا من می توانم راموس را متقاعد کنم که به تاتنهام بیاید؟ او زیاد به حرف من گوش نمی داد (با خنده). البته در حقیقت من در این مورد پیش از این با او صحبت کرده ام.

 

رابطه با ژوزه مورینیو؟ من همیشه همین حرف را می زنم، دوست دارم او را همانطور که من می شناسم بشناسید. من می توانم هزار داستان شگفت انگیز در مورد مورینیو بگویم. به عنوان مثال در روز کریسمس غذای خوشمزه ای از طرف او برایم ارسال شد. مورینیو به من گفت که می دانم که تو در کریسمس تنها هستی، بنابراین مجبور نیستی شام بپزی و می توانی خوب غذا بخوری. اینها جزئیاتی است که مردم عادی نمی دانند، اما برای هر بازیکنی بسیار مهم است. البته مورینیو به وقتش بسیار سخت گیر است، اما انسانی است که برای همه اهمیت زیادی قائل است.”