کد خبر: 1729228/7

زمان: 16:41  
1399/10/14

بازدید: 4,246

شاگردان نکونام امیدوار هستند که در این دیدار خانگی بتوانند ضمن کسب سه امتیاز، در جدول همچنان صعود کنند.

به گزارش “ورزش سه”، تیم فوتبال فولاد خوزستان فردا در حالی به مصاف مس رفسنجان خواهد رفت که شاگردان جواد نکونام در ۱۴ بازی اخیر خانگی خود شکستی را متحمل نشده‌اند و آخرین باخت آن‌ها متعلق به دیدار مقابل پرسپولیس است که در ۱۳ آذرماه سال قبل با یک گل شکست خوردند.

 

شاگردان نکونام در این چهارده دیدار، دوازده برد کسب کرده‌اند و تنها دو تساوی داشته اند تا ضمن کسب سهمیه آسیایی در فصل قبل، امسال یکی از تیم‌های مدعی بالانشینی در لیگ برتر باشند. قطعا این دیدار که فردا از ساعت ۱۶:۴۵ دقیقه در ورزشگاه فولاد آره‌نا با سوت کوپال ناظمی آغاز می‌شود، می‌تواند یکی از دیدارهای جذاب و دیدنی هفته باشد.

در تیم مس رفسنجان ، بازیکنانی چون محمد قاضی، رحیم زهیوی، امید خالدی و ناصر سالاری سابقه حضور در تیم بزرگسالان فولاد را داشته‌اند و عقیل کعبی نیز در تیم فولادنوین توپ زده است تا جدال آن‌ها با تیم سابقشان نیز جذاب باشد اگرچه شاید از این تعداد تنها یک یا نهایتا دو بازیکن بتواند در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد.

 

فولاد خوزستان در صورت برد در این دیدار می‌تواند حتی تا رتبه نخست در جدول پیش برود البته این اتفاق در صورت عدم نتیجه گیری تیم های دیگر محقق خواهد شد و از سوی دیگر مس رفسنجان با برد می‌تواند خود را تا رتبه نهم جدول بالا بکشد.